חדשות

חשיבות בבדיקות שוכרים!

חשיבות בבדיקות שוכרים!

הדירה אותה קנינו בדרך כלל היא הנכס היקר והחשוב ביותר אשר ברשותנו. משקיעי נדל"ן רבים מסתמכים על ההחזר מהשוכר הפוטנציאלי על מנת לשלם את המשכנתא הנלקחת וזוגות רבים מסתמכים על שכר הדירה כחלק מהכנסות המחושבות בתקציב המשפחתי. כיום נוצרה תופעה בה בית המשפט בישראל עקב סיבה שאינה ידועה עומד לצד השוכר גם כאשר זה אינו משלם ותהליך פינוי השוכר עלול להתארך לעד כדי מספר חודשים , חצי שנה ואף יותר! ראוי לציין שבתקופה זו אנו לא מקבלים שכר דירה! ובכך סופגים נזקים פיזים בדירה המובילים לאובדן כספי עצום ולעוגמת נפש קשה!

איך נתגונן מפני זה ונצליח למנוע זאת ?
קראו עוד

במה השירות של Background ייחודי ושונה משאר החברות שבודוקת מועמדים?

השירות ש-Background מציעים הוא חדשני וייחודי בתחום בדיקת המועמדים בקבלה לעבודה! ניתן לראות כי יש חברות רבות אשר בודוקת את האמינות ועשות תחקיר בטחוני למועמדים לפני קבלה לעבודה. במה שונה Background? אנו מתחייבים לכם שאנחנו נחקור ונמצא כל בעיה מההיסטוריה התעסוקתית, האישית והפלילית של המועמד אשר אתם רוצים לגייס! בניגוד למבדק אמינות ממוחשב אשר שואל שאלות של דיווח עצמי בהן המועמד יכול לשקר, Background בודקת את המהימנות של המועמד בעזרת סדרה של מבדקי אמינות שאינם תלויים בתשבותיו של המועמד.

קראו עוד

הצלחות החברה במניעת עבריינות תעסוקתית

לאחרונה התגלה סיפור הזיוף והמרמה של ויל רוט. חברתנו נשכרה ע''י חברה שבדקה את אמינותו ועברו ואנו המלצנו להם על אי התקשרות עמו background מנעה בכך הפסד כלכלי רב לחברה

קראו עוד

בדיקות מהימנות לפני קבלה לעבודה האם זה חובה?

רוצים לבדוק מהימנות של מועמד לעבודה?
רוצים להיות בטוחים מול מי אתם עומדים?

הדירה אותה קנינו בדרך כלל היא הנכס היקר והחשוב ביותר אשר ברשותנו. משקיעי נדל"ן רבים מסתמכים על ההחזר מהשוכר הפוטנציאלי על מנת לשלם את המשכנתא הנלקחת וזוגות רבים מסתמכים על שכר הדירה כחלק מהכנסות המחושבות בתקציב המשפחתי.

כיום נוצרה תופעה בה בית המשפט בישראל עקב סיבה שאינה ידועה עומד לצד השוכר גם כאשר זה אינו משלם ותהליך פינוי השוכר עלול להתארך לעד כדי מספר חודשים , חצי שנה ואף יותר!

ראוי לציין שבתקופה זו אנו לא מקבלים שכר דירה! ובכך סופגים נזקים פיזים בדירה המובילים לאובדן כספי עצום ולעוגמת נפש קשה!

איך נתגונן מפני זה ונצליח למנוע זאת ?
קראו עוד

מידע על הצורך בהקמת חברת BACKGROUND

חברת BackGround נוסדה בשנת 2012 ע"י יוצאי שירותי הביטחון, בעלי ניסיון רב בעריכת תחקירים בטחוניים וקביעת רמת סיכון לקבלה לעבודה. מטרתה של BackGround בהקמת החברה היה: לבצע מבדקי אמינות ומהימנות לעבודים חדשים בארגונים קטנים וגדולים בארץ במגזר הפרטי.

קראו עוד
פנו אלינו!
חייג עכשיו!