חשיבות בבדיקות שוכרים!

חשיבות בבדיקות שוכרים!

הדירה אותה קנינו בדרך כלל היא הנכס היקר והחשוב ביותר אשר ברשותנו. משקיעי נדל"ן רבים מסתמכים על ההחזר מהשוכר הפוטנציאלי על מנת לשלם את המשכנתא הנלקחת וזוגות רבים מסתמכים על שכר הדירה כחלק מהכנסות המחושבות בתקציב המשפחתי.
כיום נוצרה תופעה בה בית המשפט בישראל עקב סיבה שאינה ידועה עומד לצד השוכר גם כאשר זה אינו משלם ותהליך פינוי השוכר עלול להתארך לעד כדי מספר חודשים , חצי שנה ואף יותר!
ראוי לציין שבתקופה זו אנו לא מקבלים שכר דירה! ובכך סופגים נזקים פיזים בדירה המובילים לאובדן כספי עצום ולעוגמת נפש קשה!

איך נתגונן מפני זה ונצליח למנוע זאת ?

אנו בחברת BackGround בעלי ניסיון של מעל 6 שנים בבדיקות שוכרים פוטנציאליים לפני התקשרות. אנו נדע להגיע לכל פיסת מידע רלוונטית באמצעות: בדיקת אשראי מקיפה הכוללת-בדיקת מוגבלות בבנק ישראל , בנקים, תיקים בהוצאה לפועל, כונס נכסים רשמי, מקורות מוסמכים, הלוואות ומסגרות חשבון, בדיקות רקע מקיפות הכוללות בחינת קשר לגורמים עבריינים בסביבתו הקרובה ובדיקת תקינות שכירויות קודמות של השוכר הפוטנציאלי, בדיקות תיקי בית משפט פליליים ואזרחיים של השוכר הפונטנציאלי ובדיקות נוספות שנערוך על השוכר הפוטנציאלי. כמו כן, בסיום הבדיקות נשלח אליכם דו"ח מסכם הכולל את הממצאים שנמצאו בכל אחת מהבדיקות והמלצה להתקשרות/ אי התקשרות עם השוכר הפוטנציאלי.

השירות המהיר, האמין והמקצועי שלנו יאפשר לכם לקבל החלטה מהירה ונכונה ביותר לדירה שלך בכל הנוגע להתקשרות עם שוכרים פוטנציאלים.
מעוניינים בשירות שלנו בבדיקות רקע לשוכרים לפני התקשרות? צרו עמנו קשר במספר הטלפון: 03-9666518 ונציג מטעמינו יחזור אליכם בהקדם.

פנו אלינו!
חייג עכשיו!