קצת עלינו

BackGround - בדיקת רקע ומהימנות

חברת BackGround נוסדה בשנת 2012 ע"י יוצאי שירותי הביטחון בעלי ניסיון רב בעריכת תחקירים בטחוניים וקביעת רמת סיכון לקבלה לעבודה. מטרתה של BackGround בהקמת החברה היה:

לבצע מבדקי אמינות ומהימנות לעובדים חדשים בארגונים קטנים וגדולים בארץ במגזר הפרטי. השיטה ש-BackGround פיתחה לקביעת רמת סיכון והסיכון שניבט מאותו מועמד הרוצה להיכנס לארגון הוא תהליך חדשני בישראל שהחל להיתפתח רק בעשור האחרון. אנו ב- BackGround גאים להיות בין החברות הראשונות בישראל שהעבירה את בדיקות הביטחון ואת הסיווג הביטחוני לשוק הפרטי. ומאז שנוסדנו ערכנו אלפי בדיקות ביטחון למועמדים חדשים לעבודה.

המטרה שלנו היא הטמעת בדיקות הרקע וקביעת רמת מסוכנות בכמה שיותר בתי עסק בדגש על עובדים חדשים על מנת לחסוך למעביד כסף רב בהמשך. וזה ע"י ביצוע בדיקות באמצעות מערכות אבטחה ממוחשבות וכן אבחון ע"י מאבחן מוסמך.

ל-BackGround ניסיון עשיר בקביעת רמת סיכון ומסוכנות של מועמד לעבודה.

העובדים ב-BackGround בוגרי לימודי פרופילאות פלילית באוניברסיטת בר אילן וכמו כן לימודי קרימנולוגיה בתארים מתקדמים באוניברסטאות המובילות בארץ ובחו''ל.

אנו נותנים שירות מקיף של בדיקת רקע כוללת כמו כן גם לשוכר ומשכיר דירה. בחברה קיים מערך מודיעין הכולל איסוף נתונים ממקורות מידע רבים בארץ ובחו''ל. מהי עבריינות תעסוקתית וכיצד ניתן להגדיר אותה?

שלושה גורמים צריכים לחבור יחד כדי שתתרחש עבריינות תעסוקתית:

01

הצורך

הכוונה היא הצורך של עובד מסוים לביצוע העבירה בשל בעיות כלכליות משפחתיות נפשיות וכדומה. איוימים על משפחתו של העובד או על העובד עצמו דברים שיכולים לגרום לבהלה ולפאניקה בזמן מאוד קצר.
בחברת BackGround אנו מבודדים את סביבתו של העובד,בודקים את מצבו המשפחתי, הכלכלי והחברתי ובכך מצמצמים ככל ניתן עד לרמה של וודאות כמעט מלאה בכך שאין לו צורך במידע או בכסף אליו הוא יהיה חשוף.
02

ההזדמנות

חייבת להיות הזדמנות לאותו עובד לביצוע העבירה. במידה ולא משגיחים על פעילותם של העובדים ו/או על מחשבם האישי ועל מידע רגיש שקיים במערכות העובד יכול לנצל זאת, לגנוב מידע כסף או כל דבר ערך יקר אחר שהוא רואה לנכון באותו זמן נתון שיכול לעזור לבעיה אליה הוא נקלע.
גם כאן חברתנו ממליצה בדו''ח הסופי שניתן לחברה על שיטת הפעולה ודרך ההתקשרות הרלוונוטית ביותר עם אותו מועמד.
03

ההצדקה

מרכיב פסיכולוגי שתופס מימד חשוב בביצוע העבירה. על מנת שיהיה לאותו עובד קל יותר לבצע את אשר תיכנן ברוב המקרים הוא ייצטרך להצדיק את מעשיו. הצדקת המעשים היא חשובה מאוד ובלעדיה כנראה שהעבירה לא תתבצע.
בעזרת מחקרים רבים וניסיון רב בתחום BackGround הגיעה לבדיקות פסכילוגיות המאפשרות לה לאבחן את רמת מסוכנתו של אותו עובד עוד כאשר הוא מועמד שמנסה להתקבל לעבודה.
פנו אלינו!
חייג עכשיו!