גיוס עובדים
מתחזים

בדיקת מתחזים

בתקופה האחרונה אנו נתקלים במספר הולך וגובר של אנשים המוסרים פרטים כוזבים אודות זהותם, ולעיתים אף מזייפים את זהותם לחלוטין ומתחזים למי שהם לא. בין אם מדובר באנשי מקצוע, אנשי עסקים או מועמדים לעבודה - התופעה המדאיגה הזו גורמת לנזקים בלתי הפיכים.
כך, התחזות היא למעשה הצגה עצמית במצג שווא ויצירת זהות שקרית וכוזבת על מנת להשיג במרמה דבר מה, שכן ללא התחזות היה קשה או לחילופין בלתי אפשרי להשיגו.

ההתחזות קיימת במספר אופנים: הצגת זהות בדויה לחלוטין, עם שמות ופרטים אישיים שהומצאו במטרה להסוות את האדם האמתי שעומד מאחורי הזהות.
סוג נוסף של מתחזים הוא אנשים השומרים על זהותם, אך תוך ייחוס תכונות שקריות לחלוטין. כך למשל אנשים יכולים לשמור על זהותם לחלוטין, אך למסור מידע כוזב אודות הכשרותיהם המקצועיות או זהותם בהיבט המקצועי וכך להבטיח הבטחות ולפגוע בנפש ורכוש וחמור מכך- לגרום לנזקים בלתי הפיכים לישויות ולארגונים.
פעמים רבות המתחזה יציג את הרקע ממנו הוא מגיע כמרשים ויוצא דופן, יאמר לכם בדיוק את מה שתרצו לשמוע וירעיף עליכם בדיוק את מה שהיה חסר לכם באותו הזמן.
טווח ההתחזות הוא רחב מאוד ויופיע בכל הצורות והמינים בין אם מדובר בהתחזות על רקע רומנטי ובין שמדובר בהונאה בהיקף של מיליארדי שקלים וחברה שלמה שבנויה על בסיס מוצר שאינו קיים.
לא פעם אנו שומעים על קבלנים ומוכרי דירות שהדירה אינה נמצאת כלל בבעלותם והם חסרי כל היתרי בנייה, או על עובדים בחברות גדולות שזייפו את כל הכשרותיהם המקצועיות והיו חשודים במעילות ענק ובנזקים קשים מנשוא עבור החברה.
זכרו תמיד כי אנשים אינם כפי שהם נראים וכי כל מטרתם של מתחזים הינה לרכוש את אמונכם בכל מחיר על מנת לפגוע בכם בסופו של יום. אותם מתחזים מנסים לטמון לכם מלכודת ורק מחכים לרגע שבו תיפלו בפח.
אם הנכם מתלבטים, זכרו שלא לשווא אומרים כי "אין עשן בלי אש". כל חשש שיש לכם תוכלו לאשש או להפריך באמצעות איש מקצוע. שכן, עלות בדיקה כזו בטלה בשישים לעומת הנזק האפשרי אותו המתחזה יכול היה לגרום עבורכם.
מתחזים יהיו כנראה לעולמי עד, לכן מוכרחים לגלות אליהם ערנות גדולה ולא לחשוש לשאול שאלות.
אנו בחברת BackGround נאמת עבורכם את זהות האדם אותו אתם מעוניינים לבדוק ונוודא עבורכם כי אכן מדובר במי שהוא טוען שהוא. כמו כן, נאמת את הכשרותיו המקצועיות ובמידה ומדובר במתחזה נחשוף את זהותו האמיתית!
אל תלכו אחרי תחושות ליבכם, בכל הקשור לפגיעות רכוש מהותיות היעזרו באיש מקצוע.

נשמח שתצרו קשר עוד היום,
טל': 03-9666518
ההגנה 13 קומה 8 , ראשון לציון

פנו אלינו!
חייג עכשיו!