שוכר דירה
בדיקות-רקע-לשוכרים
חקירת רקע

חקירת יכולת כלכלית טרם השכרת דירה

הדירה אותה קנינו הינה בדרך כלל הנכס היקר והחשוב ביותר עבורנו, שכן עמלנו רבות לצורך רכישתה. על כן, נרצה בבוא העת להשכיר אותה לאדם אמין ואחראי אשר נדע כי יוכל לעמוד בפירעון תשלומיה ולשמור עליה במצב בו קיבל אותה מלכתחילה.
לאחר שבועות או אפילו חודשים ארוכים של חיפוש אחר השוכר המושלם עבור הדירה שלכם ואינספור שיחות, מצאתם שוכר פוטנציאלי שמהיכרות ראשונית על פניו נראה כמו השוכר האידאלי עבורכם העונה על כלל דרישותיכם.

חתמתם על חוזה ומסרתם את המפתחות לשוכר החדש שלכם, אך זה אינו עומד בתנאי החוזה ואף מתחמק מתשלומי השכירות. בהמשך, מתגלה כי אותו שוכר פשט רגל 3 פעמים בעברו הלא רחוק וכי יש לו תיקים רבים בהוצאה לפועל על סך מאות אלפי שקלים.
לאחר אותה תגלית מצערת ומפח הנפש אותו חוויתם, הנכם מנסים לנקוט בהליכים משפטיים על מנת להוציא את אותו שוכר בעייתי מנכסיכם, אך הליכים אלו עלולים להימשך חודשים ארוכים כאשר באותה העת אין באפשרותכם להשכיר את נכסיכם לשוכר אחר ועל כן נגרם לכם נזק כלכלי עצום.
זכרו כי העמדת נכסיכם היקר בידיו של אדם זר אותו אינכם מכירים כלל יכולה להתברר כטעות איומה!
לכן, טרם חתימה על חוזה שכירות - חלה עליכם החובה לבדוק את יכולתו הכלכלית של השוכר לעמוד בפירעון תשלומי הנכס המדובר על מנת למנוע אי נעימויות בהמשך.
אי ביצוע בדיקות אלו יכול לעלות לכם הון עתק ולגרום לכם להיקלע להליכים משפטיים שהיה באפשרותכם להימנע מהם.
תשאול שוכר אודות מצבו הכלכלי עלול להיות לא נעים במיוחד שכן המידע אודות מצבו הפיננסי אותו מוסר לא בהכרח יהיה תואם את המציאות. לכן, יש להיעזר באדם מוסמך ומקצועי!
אנו בחברת BackGround מבצעים בדיקות אודות מצבו הכלכלי של השוכר הפוטנציאלי שלכם לרבות תיקים פתוחים בהוצאה פועל, בדיקת מוגבלות בבנק ישראל, פשיטות רגל ומידע אודות הלוואות אשר לא עמד בפירעונן.
כל אלו יסייעו לכם לקבל את ההחלטה השקולה והנכונה ביותר באשר לסוגיית השוכר הפוטנציאלי שלכם.
אל תסתמכו על תחושת בטן, הסתמכו על בדיקת יכולת כלכלית שכן עלותה בטלה בשישים לעומת הנזק הכבד שיכל להיגרם לכם עקב חתימת חוזה עם שוכר בעייתי.

נשמח שתצרו קשר עוד היום,
טל': 03-9666518
ההגנה 13 קומה 8 , ראשון לציון

פנו אלינו!
חייג עכשיו!