שוכר דירה
בדיקות-רקע-לשוכרים

בדיקת שוכרים מתחזים

רכשתם דירה ממיטב כספכם אותה תכננתם וציפיתם לרכוש לפני זמן רב וכעת הגיע הזמן בו הנכם מעוניינים להשכיר אותה לדייר אשר תוכלו לסמוך עליו שישאיר אותה בדיוק כפי שקיבל אותה.
לאחר תהליך ארוך של פגישות עם שוכרים פוטנציאליים שונים בין אם מדובר בזוג, משפחה או רווק הנכם בטוחים כי בחרתם את השוכר המושלם.
שיחה אתו הציגה עבורכם אדם רציני, יציב ואמיד שיוכל לעמוד בהתחייבויותיו ולכבד את הסכם השכירות ביניכם ואתם כמובן בטוחים שהפקדתם נכס כה יקר בידיים טובות.
עם זאת, האם אתם באמת יכולים לבטוח בזר גמור הנכנס אליכם לדירה ולהיות בטוחים כי הוא אכן מי שהוא מציג שהוא?
למרות כל אמצעי הזהירות שנקטתם בהם, תהליכי הסינון הקפדניים, הערבויות וההתחייבויות- לעולם לא תוכלו לדעת לבטח את זהותו האמתית של האדם העומד מולכם על אחת כמה וכמה את רמת אמינותו.

לא פעם אנו שומעים באמצעי התקשורת השונים על דיירים סרבנים שמסרבים להתפנות או על כאלה שהרסו את רכוש ותכולת הדירה ומאבק משפטי איתם נמשך במשך חודשים ארוכים כאשר באותו הזמן בעל הנכס איבד כסף רב מהסכם השכירות שהופר.
למרבה הצער, בחלק רב ממקרי השכירות הבעייתיים השוכר התחזה לאדם שהוא לא. כך למשל השוכר הפוטנציאלי שלכם יכול להציג עצמו כאיש עסקים חשוב, בעל חברות ואמיד כאשר בפועל הוא אינו אלא נוכל שמתכוון שלא לכבד את ההסכם הכתוב ביניכם שבמודע! או גרוע מכך- ישנם אף מקרים חריגים בהם השוכרים משתמשים בנכס לצורך מעבדת סמים או כל פעילות לא חוקית אחרת.
אף בעל נכס לא ירצה להגיע למצב בו השוכר מנסה לעשות בנכס כבשלו!
אנו בחברת BackGround מבצעים בדיקות רקע לשוכרים פוטנציאליים במגוון רחב של היבטים: בדיקת התחייבויות פיננסיות, רקע משפטי ופלילי וכל נושא אחר שעלול להוות סיכון במסירת המפתחות לנכס. ובעיקר- נדאג לוודא עבורכם כי השוכר הפוטנציאלי שלכם אינו מתחזה, אלא באמת מי שהוא טוען שהוא.
השכרת נכס תמיד תטמון בחובה סיכון כלשהו, אך באמצעות בדיקות הרקע תוכלו להפחית את הסיכון למינימום, אשר יוכל לחסוך עבורכם זמן וכסף רב.
זכרו כי ללא ערובת הביטחון שתהליך סינון טוב מעניק לכם, אתם מהמרים עם הנכס היקר ביותר שלכם!
רק על ידי ביצוע הערכה יסודית תוכלו לקבל החלטה מושכלת ותוכלו לדעת בביטחון כי השוכר יכבד את הסכם השכירות ביניכם וישמור על הנכס במצב הטוב יותר.


חברת BackGround תדאג עבורכם כי המפתחות שתמסרו יהיו עבור האדם המתאים ביותר עבור נכסיכם!

נשמח שתצרו קשר עוד היום,

טל'- 03-9666518
ההגנה 13 קומה 8 , ראשון לציון

פנו אלינו!
חייג עכשיו!