גניבה במקום העבודה
בדיקת רקע
גיוס עובדים

גניבת מידע עסקי

ארגונים ועסקים בין אם הם גדולים ובין אם הם קטנים משקיעים אלפי שעות ומשאבים רבים בפיתוח, בניית בסיס לקוחות קבוע, חוזי עבודה, הצעות ופתרונות ייעול ותשתיות אשר כל אלה יסייעו לצמיחתם ולפיתוחם.
אך מה קורה במצב שבו אתם מגייסים עובד חדש ואותו אחד נשלח מטעם חברה מתחרה כדי לגנוב מכם מידע עסקי? או לחלופין- הורשע בעברו בעבירות של מרמה והפרת אמונים. כיצד תוכלו לדעת כי לא יעשה זאת שוב?

גיוס של עובד חדש טומן בחובו סכנות רבות, בעיקר בחברות בהן יש סודות מסחריים שיש חשש שהם יודלפו או יועברו אל הידיים הלא נכונות.
אתם בעיצומו של תהליך גיוס של העובד המושלם עבור החברה שלכם, עיינתם בקו"ח המבריקים של המועמד שבחרתם לתפקיד ואף בראיון הוא עשה עליכם רושם חיובי ומעל המצופה.
עם זאת, זכרו כי אף פעם אינכם יכולים להיות בטוחים באדם העומד מולכם, וכי המשפט: "לא כל הנוצץ זהב" איננו רק עוד קלישאה בכל הנוגע לתחום של גיוס עובד חדש לחברה.
על מנת לבחון את כנותו ויושרתו של המועמד, אין להסתפק אך ורק בתחושת בטן אלא קיימת החובה להתייעץ עם מומחה!
אנו בחברת BackGround מומחים בבדיקות רקע למועמדים חדשים לעבודה ואף לעובדים קיימים.
אנו עושים שימוש בטובי הטכנולוגיות והמאגרים על מנת לבחון את כישוריו של המועמד עליהם הצהיר וחשוב מכך אנו אחראיים לאמת את קו"ח שלו ולוודא כי אינו מגיע מחברה מתחרה על מנת לגזול את כל הרעיונות והמשאבים עליהם עמלתם רבות.
 על מנת להיות בטוחים כי הנכם נמצאים בסביבה בטוחה עם עובדים שהנכם יודעים כי אתם יכולים לסמוך עליהם ולהפקיד בידיהם את סודות הארגון שלכם חלה עליכם החובה לבצע עליהם בדיקת רקע שכן עלותה בטלה בשישים לעומת הנזק הבלתי הפיך שיכול להיגרם לכם מהעסקה לא נכונה ומסוכנת.

נשמח שתצרו קשר עוד היום,
טל': 03-9666518
ההגנה 13 קומה 8 , ראשון לציון

פנו אלינו!
חייג עכשיו!