שוכר דירה
משכיר דירה
בדיקות-רקע-לשוכרים
בדיקת רקע

שוכרים מהגיהנום

השקעה בנדל"ן למגורים נחשבת להשקעה בטוחה. עם זאת, העניינים עלולים להסתבך בחלק מן המקרים והכותרת "שוכרים מהגיהנום" לצערנו עלולה להיות לא רק כותרת של סרט בדיוני.
השקעתם את מיטב כספכם בקניית נכס והתחלתם בסדרת ראיונות לשוכר המושלם עבור דירתכם כדי שיוכל לשמור עליה ללא פגע.
לאחר מספר ראיונות ואינספור התלבטויות, אתם בטוחים כי מצאתם את השוכר המושלם. אדם אמיד, יציב ובעיקר כזה שאתם יכולים לסמוך עליו ולהיות בטוחים שנכסיכם נמצא בידיים טובות.
חתמתם עם השוכר על חוזה ומסרתם לו את המפתחות.
לאחר חודשים ספורים בלבד של שכירות יציבה ותשלומים סדירים שלא איחרו לבוא, השוכר שלכם החליט להפסיק לשלם בטענה כי הנכם מוכרחים לשלם לו על נזק שנגרם לדירה אותו הוא גרם בעצמו! סירבתם כמובן לתשלום כזה, אך בנקודה זו העניינים החלו להסתבך עוד יותר...

מעבר לכך שהשוכר לא שילם לכם בעבור הדירה ונגרם לכם נזק כספי רב לרבות תשלומי משכנתא שנדחו, אותו שוכר אף החליט לפרסם ולהפיץ ברשתות החברתיות כי הנכם מסרבים לשלם עבור תיקונים בסיסיים בדירה, מעלים בכל חודש את תשלומי השכירות הקבועים ולא עומדים בחוזה עליו סיכמתם. כמובן שאין זה משנה אם מדובר באמת או בשקר- הנזק לשמכם הטוב כבר נעשה ותתקשו מאוד במציאת שוכר חדש שיסכים להשתכן בנכס שלכם.

נזק רב נגרם למוניטין שלכם אותו תתקשו לשקם, ועם זאת בחרתם לפנות את הדייר הבעייתי מהדירה אלא שהוא מסרב להתפנות. הדייר ממשיך להערים עליכם קשיים רבים ואתם בוחרים להמשיך ולנקוט בהליכים משפטיים אלא שעוברים חודשים ארוכים בהם אינכם מקבלים את תשלומי השכירות מהדייר שלכם ואינכם יכולים להשכיר את נכסיכם בו בעת.
נוסף לכך, זכרו כי השופטים פוסקים בלב כבד מאוד בענייני פינוי דייר מהנכס כך שייתכן ויהיו מקרים בהם אף לא תקבלו חזרה את כל הפיצוי הכספי אשר נגרם לכם בשל אי תשלומי שכירות לתקופה ארוכה מאוד.
אם כן, נגרם נזק רב למוניטין שלכם ולדירה שלכם בשווי עשרות ומאות אלפים, תשלומי משכנתה שנדחו וכמובן עוגמת הנפש העצומה עליה שום תשלום לא יכפר.

מקרה שכזה ניתן היה למנוע באמצעות בדיקת רקע מקיפה על השוכר הפוטנציאלי טרם מתן המפתחות!
אנו בחברת BackGround נבצע עבורכם את בדיקת הרקע עבור השוכר הפוטנציאלי שלכם הכוללות בדיקת אמידות כלכלית, עמידה בהתחייבויות פיננסיות, פשיטות רגל ותיקים בהוצאה לפועל.
בנוסף, נבדקים תיקים משפטיים ופליליים ואף נבחנת התנהלותו בשכירויות קודמות שלו וקשר לגורמים עברייניים על מנת לספק עבורכם את התמונה המלאה והמקיפה ביותר כדי לשקף לכם מיהו השוכר שלכם באמת, ולא רק מה שהוא מציג לכם למראית עין.

בדיקה שכזו בטלה בשישים לעומת הנזק הכלכלי הרב שעלול להיגרם לכם מדייר בעייתי ולא נכון!

אל תחשבו שנית, בצעו בדיקה עבור השוכר הפוטנציאלי שלכם!

נשמח שתצרו קשר עוד היום,
טל': 03-9666518
ההגנה 13 קומה 8 , ראשון לציון

פנו אלינו!
חייג עכשיו!