רישום פלילי
תחקיר ביטחוני
מבחני אמינות

בדיקת רקע למועמדים לעבודה

בין אם אתם מראיינים מועמד לתפקיד בכיר ובין אם אתם מראיינים מועמד לתפקיד פשוט- ישנה חשיבות עצומה למי הוא העובד אותו אתם מכניסים לחברה שלכם.
גם עובד בתפקיד זוטר עלול לפגוע בשמה הטוב של החברה או שמא לגנוב מידע מן החברה.
על כן, במידה ואתם רוצים לדעת את מי אתם מכניסים לחברתכם ולוודא כי אתם שומרים על פרטיות החברה וחסיון החברה ישנם מספר בדיקות אותם תוכלו לבצע כדי לשמור על חברתכם:
בדיקת עבר פלילי
כיום, בהתאם לחוק בישראל אסור למעסיק או מראיין לעבודה לשאול על עברו הפלילי של עובד או מועמד לעבודה. כלומר, יכול להיות מצב בו אתם מעסיקים אדם בעל רקע פלילי לחברתכם.
בדיקת רקע אחת תוכל להגיד לכם האם המועמד אותו אתם רוצים לקבל לחברתכם הינו בעל עבר פלילי או בעל הסתבכויות עם גופים שונים.
עברו הפלילי של אדם יכול לעזור לכם לקבל החלטה האם ברצונכם להעסיק אותו או לא במיוחד אם חברתיכם עוסקת בנושאים ביטחוניים או רגישים.
תחקיר ביטחוני
כ65% מקורות החיים שתקבלו יכילו שקרים על כן, במידה ואתם רוצים להיות בטוחים כי האדם אותו אתם מראיינים לעבודה אכן כשיר לתפקיד אליו הוא מתמיין תחקיר ביטחוני יכול לעזור לכם להבין בקלות האם המועמד אכן בעל הניסיון וההכשרות אותם הוא ציין או שמא הוא מסתיר ומסלף מידע.
בתחקיר ביטחוני ייאסף מידע אודות כשירותו של מועמד לעבודה, בין אן מדובר על כשירות מבחינה מקצועית, כשירות בריאותית וכמו כן כשירות נפשית. בעזרת ביצוע תחקיר ביטחוני תוכלו לגלות האם ובאיזה מידה מתאים המועמד לחברתכם.
מבחן אמינות
כ20% מהחברות הצעירות בישראל נסגרות בגלל מקרים של עבריינות תעסוקתית. גניבת מידע הינו אחד מסוגי העבריינות התעסוקתית הנפוצים ביותר בתחום, על כן ישנה חשיבות גדולה מאוד לביצוע מבחן אמינות לעובד בכדי לגלות מה היא הסיבה האמיתית בגללה הגיע המועמד לעבוד בחברה.
במקרים רבים בדיקות אמינות פנימיות לא הוכיחו את עצמן כבדיקות יעילות, על כן- במידה וחברה רוצה לוודא כי העובדים בחברתה וכמו כן כי המועמדים אותם היא רוצה לגייס לחברה הינם אמינים- חשוב לבצע בדיקת אמינות בחברת מודיעין עסקי עם ניסיון מוכח בתחום וזאת בכדאי לקבל את התוצאות הטובות ביותר.
אנו בחברת BACKGROUND מתמחים בתחום המודיעין העסקי: בדיקות אמינות, בדיקות רקע למועמדים לעבודה, ביצוע תחקיר ביטחוני ועוד.

נשמח שתצרו קשר עוד היום,
טל': 03-9666518
ההגנה 13 קומה 8 , ראשון לציון

פנו אלינו!
חייג עכשיו!