שוכר דירה
בדיקות-רקע-לשוכרים

השכרת דירה – כך תעשו את זה נכון

השוכרים הנמצאים בדירה שלכם בעלי כוח עצום- הם אלו שיקבעו את יחסי השכנות שלכם בבניין בו אתם משכירים, הם אלו שידאגו לנכס שלכם או שמא יפגעו בו, וכמו כן הם אלו שישלמו לכם את דמי השכירות שמגיעים לכם.

אז איך אפשר לוודא שאתם מכניסים את האדם הנכון לנכס שלכם?
אספנו עבורכם כמה טיפים שיכולים לעזור לכם בנושא:

  1. תבדקו את עברם: ברוב המקרים השוכרים שמגיעים אליכם השכירו דירה בעבר- נסו לברר מדוע הם עברו מאותה דירה ולמה הם הגיעו לאיזור בו אתם משכירים את הנכס שלכם. הרבה פעמים שוכרים משנים כתובת בגלל סכסוך שלא תרצו שיגיע גם אליכם, על כן במידה ויש לכם חשד או תחושה שמשהו לא נכון עם אותם שוכרים פוטנציאלים- אל תהססו ותבצעו בדיקת רקע לשוכרים וזאת בכדי לשמור על השקט הנפשי.
  2. תפגשו אותם פנים מול פנים: גם אם בשיחת טלפון אותם אנשים נשמעו לכם הכי נורמליים ואידיאליים שיש לנכס שלכם- אין זה בהכרח הדבר, בפגישה של פנים מול פנים הרבה דברים יכולים להתגלות – ותחושת הבטן שלכם תהיה יותר אפקטיבית. כמו כן, תוכלו לראות בעיניים שלכם מי הוא אותו האדם אשר הולך להתגורר בנכס שלכם – לחשוף ולקרוא את פניו ולראות האם יש לכם עסק עם אדם שידאג לנכס שלכם או שיפגע בו.
    במידה ואתם רוצים להיות בטוחים ולהסיר דאגה מלבכם מומלץ לבצע בדיקת יכולת כלכלית כדי לוודא שאותו אדם אכן ישלם לכם את שכר הדירה בזמן ואכן יעמוד בהתחייבויות של תשלום שכר הדירה בזמן.
  3. תבדקו את תלושי השכר שלהם- תלושי שכר יכולים לעזור לכם להבין בערך מה הוא הסכום אותו מרוויחים השוכרים, סכום זה יכול להעיד במידה מסוימת על יכולתם הכלכלית של אותם השוכרים- ולהבין האם תשלום שכר הדירה מהווה נטל גדול עבורם או שמא אין מהווה השכר דירה הוצאה גדולה עבורם.
  4. תבצעו בדיקת רקע לשוכרים- גם אם אתם חושבים שאתם יודעים במי מדובר אתם אף פעם לא יכולים לדעת מה מצבם הכלכלי של אותם השוכרים בהרבה מקרים תלושי שכר לא מחווים בצורה מדויקת על ההתנהלות הכלכלית של השוכר ועל כן אין הם יכולים להוות ביטחון שהשוכר יוכל לעמוד בתשלום שכר הדירה.
    כמו כן, אינכם יכולים לדעת האם קיים סכסוך או הסתבכות של השוכר הפוטנציאלי עם גופים וארגונים שונים – דבר שעלול לפגוע ביחסי השכנים ואפילו להוריד את שווי הנכס.

אנו בחברת Background מבצעים בדיקות רקע לשוכרים עם התמחות בבדיקות יכולת כלכלית, בדיקת עבר פלילי ובדיקות אמינות.

נשמח שתצרו קשר עוד היום,
טל': 03-9666518
ההגנה 13 קומה 8 , ראשון לציון

פנו אלינו!
חייג עכשיו!