בדיקות-רקע-לשוכרים

בדיקת יכולת כלכלית של שוכר

בדיקת יכולת כלכלית לשוכרים בתקופה הקורונה היא אחד מהדברים החשובים ביותר שאתם יכולים לעשות בכדי להבטיח את השקט הנפשי שלכם.
ברוב המקרים שיחה קצרה עם החוזה או תחושת בטן לא יספיקו בשום צורה כדי להבטיח בצורה וודאית שלא יהיו בעיות עתידיות עם השוכר.
כמו כן, בדיקה של תלושי שכר לא תעזור לכם לראות מה הם אותם ההתחייבויות של השוכרים הפוטנציאלים שלכם- כך שלא תוכלו לדעת באמת האם אותם שוכרים יוכלו לעמוד בתשלומי שכר הדירה, וכי תקבלו את דמי השכירות המגיעים לכם בצדק בזמן.
אז איך תוכלו לדעת שהשוכר ישלם לכם את דמי השכירות שלכם בזמן? בדיקת יכולת כלכלית של שוכר.
בדיקת שוכרים תעזור לכם להבין בדיוק האם השוכר חנוק כלכלית ולא יכול להרשות לעצמו להחזיק את הדירה או שמא – הוא יכול להרשות לעצמו את הדירה והדו"ח הפיננסי שלו במצב תקין.

מה בודקים בבדיקת שוכרים?

מעבר לבדיקת היכולת הכלכלית של השוכרים, בדיקת שוכרים נועדה לבדוק את המעבר – מונחים כמו בדיקת עבר פלילי או בדיקת הסתבכויות הם מונחי חובה שכדאי לכם לבדוק.
שוכר בעל עבר בעייתי ומסוכן יכול למשוך את הסכנה איתו אל הנכס שלכם- מה שאומר שהפגיעה בנכס שלכם יכולה להיות גדולה לא פחות.
על כן, במידה ובחרתם להריץ בדיקת שוכרים על השוכרים הפוטנציאלים חשוב שתבדקו האם קיים להם עבר בעייתי שיכול לפגוע בנכס שלכם וזאת מעבר להאם הם יכולים לעמוד בתשלום דמי השכירות של הנכס.

מה צריך לעשות כדי לבצע בדיקת שוכרים?

השרביט בידיים שלכם: אתם אלה שיכולים לבחור האם להודיע לשוכרים על כוונותיכם לבצע בדיקת רקע או לא. אחרי שהחלטתם לפנות למומחה שיעזור לכם לבדוק האם כרוך סיכון בהשכרת הנכס שלכם לאותם השוכרים, כל מה שצריך כדי לבצע בדיקת רקע לשוכרים הוא מספר תעודת הזהות של אותם השוכרים.
מומחה אמיתי יוכל לתת לכם המלצה אישית ומפורטת האם כדאי לכם להשכיר את הנכס שלכם לאותם שוכרים ובמידה ולא כדאי לכם- מדוע לא כדאי לכם להשכיר את הנכס שלכם לאותם השוכרים.
אנו בחברת בקגראונד מתמחים בבדיקות רקע מעמיקות לשוכרים שיוכלו להבטיח את השקט הנפשי שלכם ואת הידיעה שהנכס שלכם בידיים טובות.

נשמח שתצרו קשר עוד היום,
טל': 03-9666518
ההגנה 13 קומה 8 , ראשון לציון

פנו אלינו!
חייג עכשיו!