בדיקת רקע

מדוע יש צורך בבדיקות רקע פליליות?

במקרים מסוימים, מועמדים עשויים לנסות להסתיר מידע על רישום פלילי. אי ביצוע חיפוש מקיף לפני הגיוס יכול לחשוף את הארגון שלך לאחריות אפשרית - סיכון שרוב בעלי העסקים מעדיפים לא לקחת.

ביצוע בדיקות רקע פליליות כחלק מתהליך הגיוס שלך הוא קריטי להגנה על הלקוחות, העובדים והספקים שלך. מדוע על מעסיקים לחרוג מבדיקות הרקע הבסיסיות לפני הגיוס, ולמה ניתן לצפות מהתהליך?

הערך של בדיקות רקע פליליות

בכל פעם שאתה שוכר עובד חדש, אתה לוקח סיכון שהאדם לא יהיה כשיר לתפקיד - או, אפילו גרוע מכך, עלול להזיק לארגון שלך. הביטוח הטוב ביותר לקבלה לעבודה של מועמדים חדשים לעבודה הוא ביצוע בדיקות רקע פליליות מקיפות. על ידי מחקר יסודי של עברו הפלילי של המועמד, אתה נמנע מהעסקת אנשים עם הרשעות בגין עבירות כספיות כגון הונאה, גניבה ומעילה. כמו כן, אתה גם מפחית את הסיכוי להעסיק מישהו עם היסטוריה של התנהגות מאיימת או אלימה.

על ידי סינון יסודי של מועמדים על ידי בדיקת רישום פלילי, אתה משפר את האיכות הכוללת של העובדים שלך. בנוסף, אתה עשוי לצמצם הפסדים מגניבת עובדים ולהוריד את האחריות שיכולה לבוא עם תביעה בגין העסקה ברשלנות, שכן על מעסיקים מוטלת האחריות לנקוט בזהירות סבירה כאשר שוכרים כל מי שעלול להוות איום על הציבור.

הימנעות מהכנסת האדם הלא נכון לארגון יכולה גם להגן על המוניטין העסקי שלך ולחסוך ממך מאמצי יחסי ציבור יקרים אם אחד העובדים שלך יגרום נזק. העסקת מועמדים איכותיים אף יכולה לעזור להגדיל את הצלחת הארגון שלך, לקדם את המותג שלך ולהגדיל את הרווחים שלך. על ידי עבודה עם חברת מיון רקע מקצועית, אתה יכול להרגיש בטוח לגבי קבלת מידע רקע פלילי מדויק ומקיף על המועמדים שלך.

ביצוע בדיקת רקע על כל מועמד פוטנציאלי חיוני בהחלט לבניית סביבת החברה לה אתה מייחל. התהליך מספק מידע מפורט על המועמד כדי להבטיח את ההעסקה הבטוחה והאמינה ביותר. כיום, הבנת החשיבות של בדיקות רקע, מתי להשתמש בהן וכיצד סביבת מקום העבודה יכולה להפיק מהן תועלת, חיונית לכל מעסיק. בנוסף, שמירה על האיכות והסטנדרט של שיטות הגיוס שלך היא חיונית לשמירה על מקום עבודה פרודוקטיבי ובטוח. ניתן אף לומר כי הצבת דרישת בדיקות רקע כתנאי להעסקת מועמד, שיש לו משהו להסתיר, יכול מלכתחילה להרתיע אותו מלהגיש מועמדות. יישום הליכי מיון מסוג זה יכול לשפר את איכות שיטות הגיוס שלך כמו גם את המועמדים. שמירה על הבלתי מוסמכים ואלו שעלולים לגרום נזק לארגון – חוסכים לך זמן וכסף.

בדיקות רקע למועמדים

בדיקת רקע מקיפה, מציעה למעסיקים מידע אמין ומדויק שנאסף ממאגרי מידע אמינים ושימוש בשירותים אחרים. מדובר אימות נוסף של הנתונים והמידע אותו מסר המועמד טרם העסקתו. זוהי הבטחה ווידוי שכל המידע שנאסף ואותר תואם באופן מלא עם  המידע אותו מסר המועמד, שכן זהו הבסיס לשמירה על סביבת עבודה בריאה ובטוחה.

ניתן אם כן לחזות ולמנוע סיכונים פוטנציאליים הכרוכים בהעסקת מועמד חדש לעבודה על ידי שמירה על סטנדרטים ושיטות עבודה נכונות, כמו ביצוע בדיקות רקע בטרם העסקה לעבודה. הבדיקות הללו שנעשות באופן הכי מקצועי שיש מסייעות למעסיק לקבל את ההחלטה האפשרית המושכלת ביותר בעת קבלת מועמד חדש לארגון, או אף בדיקת עובד קיים. לא משנה באיזה ענף או תחום אתה עוסק, נוכל לסייע לך בבדיקת רקע מקיפה הכוללת בדיקת רישום פלילי או עבר פלילי במידה וקיים. מטרת בדיקות הרקע היא להגן על ההשקעה שלך ועל הארגון והמותג שלך.

אנו בחברת בקגראונד מתמחים בבדיקת מהימנות עובדים, בדיקת רישום פלילי של עובד, בדיקת רקע לעובדים ועוד.

לשיחת ייעוץ חינם חייגו: 03-9666518
ההגנה 13 קומה 8 , ראשון לציון

פנו אלינו!
חייג עכשיו!