יתרונות בדיקות רקע למועמדים ולעובדים בחברת BackGround

כשרוצים לגייס מועמדים לתפקידים בכירים ולתפקידים זוטרים בחברות שונות, אתם בטח מעוניינים למצוא את המועמדים המתאימים ביותר. מניסיוננו ההנחה הרווחת כיראיון עם מנהלת משאבי אנוש, בדיקה בלינקדין של המועמד, שיחה או שתיים עם ממליצים וטופס קורות החיים בו צוינו ציונים גבוהים בתואר יספיקו כדי להחליט האם הוא מתאים לתפקיד נוסף להחלטה האם הוא בעל עבר בעייתי אשר עלול לגרום לבעיות חמורות בהעסקתו ולגרום לנזק חמור לעסק - נמצאו כלא נכונות במרבית הפעמים!

בחברה שלנו  יש לנו את האמצעים לבצע בדיקות רקע מקיפות על המועמד הכוללות: אימות הנתונים המופיעים בקורות החיים של המועמד (לא רק על סמך הצהרותיו האישיות), בדיקת מצבו הכלכלי על ידי הנתונים האשראיים שלו במאגרים השונים (בעיות כלכליות בעבר יכולות לעלות נורה אדומה מחשש לגניבות ולעבריינות תעסוקתית ), בדיקות רקע אינטרנטיות מקיפות, תשאול פרונטלי על ידי היועצים המומחים שלנו-אשר בעלי ניסיון של מעל 6 שנים בתחום בדיקות רקע למועמדים ולעובדים בחברות ועוד בדיקות נוספות שייתנו תמונת רקע מקיפה, מדויקת ואמינה של המועמד לפני העסקתו.

מעוניינים בשירות שלנו בבדיקות רקע למועמדים ולעובדים בחברתכם/ בעסק שלכם? צרו עמנו קשר במספר הטלפון: 03-9666518 או השאירו פרטים ונציג מטעמינו יחזור אליכם בהקדם.

פנו אלינו!
חייג עכשיו!