בדיקת
אמינות
רישום פלילי
מבחני אמינות
מהימנות
גניבה במקום העבודה
רקע
התאמה לעבודה

מדוע כדאי ונחוץ לבצע בדיקת רקע לעובד לפני שאנו מקבלים אותו לעבודה?

לרוב מעסיקים מניחים כי מועמדים המבקשים להתקבל לעבודה אינם משקרים בנוגע לקו''ח שלהם- ההפך הוא הנכון.

בדיקת הרקע למועמד היא בד''כ השלב באחרון שמבצע המעסיק כדי להבטיח שההחלטה שהוא מקבל לגבי האדם שברצונו להעסיק הוא אמין ע''מ להימנע מסיכונים מיותרים שיכולים להתרחש בעסק בעקבות אנשים לא מהימנים.

התאמה לעבודה

למעסיקים רבים בדיקות רקע הן דרך בטוחה לוודא את הפרטים שמסר המועמד בקו''ח בתהליכי הגיוס. בשוק תחרותי נוטים המועמדים לרוב ''לעגל פינות'' ולהציג פרטי השכלה או היסטוריה תעסוקתית שונה מהמציאות. כמעביד לעתיד, האם לא תרגיש יותר בטוח בידיעה שהאדם שהעסקת בתפקיד הוא באמת האדם המתאים למשימה?

גניבה במקום העבודה

רוב הגניבות המבוצעות כיום בבתי עסק מבוצעות ע''י עובדים של בית העסק. בדיקות רקע מקיפות על עברו של המועמד הכוללות בדיקות על עברו המשפטי ותביעות שבהן השתתף יכולות להעיד על עברו הבעייתי ולמנוע מקרים שכאלו בעתיד.

אז מדוע לבצע בדיקות רקע?

המוניטין של בית העסק הוא הכלי החזק ביותר שיש לו בשוק התחרותי הקיים היום. קל וחומר שהמוניטין של בית העסק מתחיל מרמת האמינות והיושרה של העובד הזוטר. לראייה, הארגונים הגדולים ביותר בעולם מקפידים על הליכי גיוס קפדניים הכוללים בדיקות רקע, אמינות, דינמיקה קבוצתית וימי הערכה ומשקיעות משאבים רבים לשם כך. כל זאת במטרה לגייס לשורותיהם את העובדים הטובים והמיומנים ביותר.

בדיקות רקע יעזרו לך להגן על העסק שלך ע''י יצירת סביבת עבודה בטוחה ונעימה יותר ע''י גיוס עובדים מתאימים יותר לעסקך.

הנזק אשר יכול להיגרם מגיוס עובדים לא מתאימים לעבודה גדול פי עשרות מונים מבדיקה פשוטה שיכולה לחסוך לכם המון כאב ראש וכסף!

מעוניינים לשמוע יותר? צרו איתנו קשר עוד היום! 03-9666518

פנו אלינו!
חייג עכשיו!