רקע
background
התקשרות עסקית
שותף עסקי
חברה

בדיקת רקע לצורך התקשרות עסקית

אתם מעוניינים לפתוח עסק חדש ולא יודעים עם מי? אתם מרחיבים את העסק ויש לכם שותף עסקי חדש? חשבו טוב עם מי אתם רוצים לבצע התקשרות עסקית! לא תמיד הכל ורוד כפי שזה אולי נראה ממבט ראשון.

בדיקת שותף לעסק היא חשובה והכרחית לפני מהלך, ומונעת ברוב המקרים התקשרות עם שותף לא מתאים שהוא פושט רגל או בעל עבר של מעילות והונאות. כמו שהעסק שלכם עובר מיתוג עסקי ואתם רוצים לדעת הכל על החברה העושה זאת- כך גם כאשר אתם מכניסים שותף לעסק שלכם, מגיע לכם לדעת עליו הכל.

בעזרת בדיקת רקע נבדוק לכם מידע כללי אודות שותפכם הפוטנציאלי: אישור ואימות פרטים אישיים, הסתבכויות עם רשויות החוק, קשרים עסקיים ואחזקה בחברות ובתאגידים, מקורות מימון, יכולת עמידה בהתחייבויות ואיתנות כלכלית, תיקים בהוצאה לפועל, פשיטות רגל וכינוס נכסים וכל פרט רלוונטי שיאפשר לכם לדעת את כל האמת. גם זו שמנסים להסתיר.

ביצוע בדיקת רקע מקיפה לפני התקשרות עסקית / אישית עם אדם ו/או חברה (בארץ ובחו"ל) מונעת ברוב המקרים פגיעה כלכלית ותורמת רבות להבנת התמונה האמיתית לפני התקשרות עם הגורם הנבדק.

למה לחיות עם אי הוודאות?
בצעו בדיקת רקע לחברה או לשותף העסקי עמם אתם רוצים להתקשר ובדקו האם מדובר בשותפים מהימנים שהינכם יכולים להפקיד בידיהם את הונכם.

נשמח שתיצרו קשר עוד היום!
טל': 03-9666518
ההגנה 13 קומה 8 , ראשון לציון

פנו אלינו!
חייג עכשיו!