שוכר דירה
בדיקות-רקע-לשוכרים
But a thorough background check

בדיקת שוכרים בארץ ובעולם

אתם בעלי נכס שהשקעתם בו זמן ומשאבים רבים וכעת הנכם מעוניינים להשכיר אותו, אך מה אתם באמת יודעים על השוכר הפוטנציאלי שלכם?
עד היום רבים מבעלי הדירות בארץ סומכים על תחושת הבטן שלהם ועל היכרות ראשונית עם הדייר, וכך ללא מידע מבוסס ומעמיק מחליטים על מתן המפתחות לאותו דייר שפגשו זה עתה.
בחו"ל בשונה מישראל כבר במשך תקופה ארוכה מתבצעות בדיקות רקע בין אם שטחיות ובין אם מקיפות על שוכרים פוטנציאליים על מנת לבחון אם ניבט סיכון בהשכרת הנכס להם.
בדיקות הרקע כוללות בדיקת עבר אשראי ופיננסי כמו פשיטות רגל, חובות משמעותיים על מנת לבחון סיכון או בעיה בפירעון התשלומים בעקביות ובזמן של הנכס אשר עלולים לגרור להתערבות משפטית לא נחוצה בהמשך.

כמו כן, בבדיקות אלו נבחן העבר המשפטי של הדייר והרשעות קודמות שלו בפלילים ואף נבדקות שכירויות קודמות שלו והיסטוריות כתובות. כך, אם הינכם מעוניינים בהשכרת נכסיכם לטווח הרחוק, ככל הנראה תפסלו או תסננו שוכר בעל היסטוריית כתובות ארוכה, שכן עובדה שכזו עלולה להעיד באופן מובהק על שוכר בעייתי.
בדיקות אלו הוכחו כיעילות ובזכותן נמנעו מקרים על השכרת נכסים לדיירים "בעייתים" כאלה בעלי חובות כבדים, פשיטות רגל קודמות וגרוע מכך- בעלי עבר פלילי שעשו שימוש בדירות שכורות למטרות זנות או מעבדות סמים.
אם כן, בדיקות רקע לפני חתימה על חוזה שכירות משלימות את התמונה המלאה ומאפשרות התייחסות רצינית יותר והגדרת שכירות ארוכת טווח יציבה ומשתלמת לשני הצדדים וכמובן מאפשרות לקבל החלטות מושכלות באשר לנכס היקר עבורכם.
מדובר רק בעניין של זמן עד שבדיקות רקע לשוכרים פוטנציאליים ו/או לדיירים תהפוך למבוקשת ונפוצה בארץ. לא תרצו לגלות פתאום, לאחר מתן המפתח כי השוכר "שכח" לספר על עצמו פרט מידע חיוני על עצמו אשר היה עלול לפסול אותו מלכתחילה מלגור בנכסיכם.
חברת BackGround מציעה עבורכם בדיקת רקע מקיפה ויסודית אשר תאמת עבורכם את איתנותו הכלכלית של השוכר, אמינותו, עברו המשפטי וכל פרט מידע רלוונטי נוסף לצורך החתימה על ההסכם.
לא פעם אנו שומעים בעיתונות או בתקשורת על דייר סרבן שלא מתפנה מהדירה, על פגיעה ברכוש בדירות שכורות וכמובן על שוכרים שבורחים מהדירה מבלי לשלם.
אל תהפכו לחלק מהסטטיסטיקה בהתמודדות עם דיירים בעייתיים! הצטרפו לתהליך שמבצע כל שאר העולם וסננו דייר לא מתאים לפני הנזק שיגרום לכם.
זכרו כי כבעלי הנכס עליכם להגן ההשקעה שלכם ולכן מוטלת עליכם החובה לוודא כי אתם משכירים את הנכס שלכם לדיירים אחראיים שישמרו עליו!
 

חשוב לנו שתכירו את השוכרים שלכם!
טל': 03-9666518
ההגנה 13 קומה 8 , ראשון לציון

contact us
Call Now!