לקוחות מספרים

נגה דוידיאן
ראשון, 02 מאי 2021
רציתי לקנות דירה בחו"ל דרך חברה שמתמקדת רק בזה. העסקה היתה העסקה הראשונה שלי ורציתי לוודא שהכל מתנהל כשורה. פניתי לBACKGROUND וחשכו עיני! המקום דרכו רציתי להשקיע את כל החיסכון שלי היה עוקץ! לא לקח שבוע וחזרו אלי מBACKGROUND שחלילה לא אבצע את העסקה. אני רוצה להודות לרמי על האכפתיות והסבלנות הצלת אותי, כמובן שאחזור בשנית
שגב דניאל
ראשון, 02 מאי 2021
שירות מומלץ מאוד, כמעט השכרתי את הדירה שלי לאדם שמסתבר שהוא בעל 3 (!!!) תיקים פלילים! אם לא היו אומרים לי מי היה יודע מה היה קורה! המון תודה, שגב
נתנאל סעדון
ראשון, 02 מאי 2021
ברצוני להביע את שביעות רצוני החל מהשירות הנפלא ועד לסיום התיק בצורה יסודית ומקצועית . זכותכם מנעתם עסקה שהלקוח יכל ליפול לרשת של נוכל סדרתי. שוב המון תודה .
רועי כהן
ראשון, 02 מאי 2021
נעזרתי בשירותים של background בהשכרת דירה שברשותי. השרות היה מהיר אמיון ויסודי. בעת הבדיקה נדהמתי לגלות כי השוכר שרצה להיכנס לדירתי היה נוכל סידרתי שעוקץ בעלי דירות בכך שנותן להם צ'קים ללא כיסוי. למזלי בבדיקה השנייה שערכו למשכיר שהגיע הכול היה בסדר ומאז עברה כשנה ולא היו כל בעיות איתו. אני ממליץ בחום עלbackground תודה רבה לרמי ולכל הצוות המסור שעזר לי!!!
איתן
ראשון, 02 מאי 2021
אני רוצה להמליץ על החברה אחרי שנכווינו ממספר עובדים, נחשפנו לשירות של Background עוגמת הנפש נחסכה ואיכות כוח האדם בחברה השתפר פלאים! תודה רבה על השירות המעולה, בברכת שיתוף פעולה פורה.
עמרי
ראשון, 02 מאי 2021
אני שמח מאוד להמליץ על העבודה המקצועית של רמי וחברת Background. החל מהשיחה הראשונה, הכל התנהל על מי מנוחות, מפורט וברור. הפעילות והמידע נאסף באופן דיסקרטי ומכובד, ואנו קיבלנו פירוט מעולה על הנתונים שביקשנו לאסוף. השירות מקצועי, מהיר, אדיב, ענייני וכמובן דיסקרטי ומכובד. אני ממליץ בחום על Background - חברה מקצועית ואמינה!
חן גורן
ראשון, 02 מאי 2021
בזמן האחרון חיפשתי שוכר לדירתי ושכרתי את שירותיה של חברת BACKGROUND כדי להיות בטוחה שאני משכירה את הדירה לבן אדם אמין וכדי למנוע בעיות בעתיד. השירות שקיבלתי היה שירות אכפתי,סבלני ועוזר מאוד. תודה על העזרה,ממליצה בחום למשכירי דירות.
simon baazov
ראשון, 02 מאי 2021
חברת background שלום רב, תודה רבה על השירות המעולה שקיבלתי. עזרתם לי מאוד! מקווה להמשך שיתוף פעולה פורה. אני ממליץ עליכם בחום. סימון באזוב מנכ''ל BTS Components LTD
יאיר
ראשון, 02 מאי 2021
מומלץ
אלדן יעקובי
ראשון, 02 מאי 2021
הייתי רוצה לתת המלצה חמה וטובה על חברת background. הגעתי אליהם דרך חבר משותף שחיבר בינינו בהתחלה הייתי סקפטי והיום...אני לא יודע איך לא הכרתי את השירותים שהם נותנים קודם. השירות היה מקצועי אדיב מהיר והכי חשוב אישי ודיסקרטי. ממליץ!
אפרת
ראשון, 02 מאי 2021
לאחר שנים רבות בתחום הגיוס והאבחון, נדרשתי לבצע בדיקת רקע ומהימנות למועמד. האתגר היה לבצע את הבדיקה ללא ידיעתו של המועמד, כלומר לא ניתן להעביר ולקבל מידע דרכו. השירות שקיבלתי מ background היה מהיר, ענייני ומקצועי והכי חשוב נשאר דיסקרטי לחלוטין. ממליצה בחום להשתמש בשירותיהם, אמינות של עובדים זו דרישות must לכל תפקיד ובכל ארגון.
פנו אלינו!
חייג עכשיו!