בדיקת התקשרות עסקית

בדיקת התקשרות עסקית

לא קל לעשות עסקים בישראל. מצד אחד רשויות המס מתנהלות באופן קשוח ונעדרות גמישות ומצד שני מוסר התשלומים בארץ קלוקל, ויש תופעה רחבה של צ'קים חוזרים ושל חברות שתוך זמן קצר מאוד מגיעות למצב של חדלות פירעון שהרבה פעמים יוצר גלי הדף ותגובות שרשרת שפוגעות בצד שלישי או רביעי. לכן, גם חברה רווחית שמתנהלת באופן אחראי חייבת לנקוט משנה זהירות בכל התקשרות עסקית משמעותית. זה יכול להיות לקוח עוגן, ספק חשוב או שותפות אד הוק עם גורם אחר לצורך פרויקט משותף. בכל הסיטואציות האלה מומלץ לנהוג במשנה זהירות. יש כמה דרכים בהן חברה יכולה לגדר את עצמה, אחת היעילות שבהן היא בדיקת התקשרות עסקית וחשוב שכל מנכ"ל שמבצע התקשרויות עסקיות שחושפות את החברה או העסק לסכנה פוטנציאלית יכיר את הכלי הזה שעשוי לחסוך הרבה עוגמת נפש והרבה מאוד כסף.

מניעה זו ההגנה הטובה ביותר

הדרך הטובה ביותר למנוע כדור שלג פיננסי שנוצר עקב התמוטטות או הונאה מצד צד שלישי, היא להימנע מהתקשרות עסקית עם גורם שעלול להסתבך ולהתרסק או גורם שמתנהל בצורה מפוקפקת ויש לו היסטוריה בעייתית.

כאן חשוב לציין שלא תמיד קל לזהות את סימני האזהרה והרבה שחקנים בעייתיים שכבר עקצו בעבר דואגים לטשטש את עקבותיהם באמצעות טריקים כמו פתיחה של חברה חדשה. לכן חשוב להטיל את המשימה של בדיקות הרקע על מקצוענים האמונים בכך. זה אחד השירותים ש-BackGround, מספקת. השירות כולל סדרה של בדיקות רקע ועומק שבוחנות את האיתנות הכלכלית וההיסטוריה הפיננסית והמשפטית של הגורם עמו אתם מעוניינים להתקשר עסקית. בין היתר מבוצעות בדיקת חבר, בדיקת פשיטת רגל, בדיקת חשבונות מוגבלים, בדיקת נתוני אשראי, בדיקת אשראי צרכני, בדיקת רישום תיקים בהוצאה לפועל. בנוסף, נבדקת ההיסטוריה האישית של אנשי המפתח. כאשר החוקרים המנוסים שלנו נכנסים לעובי הקורה אם קיימים שלדים בארון אנחנו נגלה אותם. בסוף הבדיקה תבוצע הערכת מצב, הכוללת אנליזה חשבונאית פיננסית ומשפטית ובסיומה יוגשו מסקנות והמלצות ללקוח.

צור קשר עוד היום לקבלת ייעוץ ופרטים נוספים: 03-9666518

פנו אלינו!
חייג עכשיו!