ייעוץ ובדיקת BDI עסקי

ייעוץ ובדיקת BDI עסקי

לכל עסק בישראל יש דירוג D&B/BDI עסקי. מה זה אומר? ובכן, מדובר בסרגל הבוחן ומדרג את האיתנות הכלכלית של כל עסק ובעיקר את היכולת שלו לעמוד בהתחייבויות פיננסיות והחזר חובות. למה זה חשוב? כי מיקומו של העסק על סרגל הסיכון יקבע את דירוג האשראי שלו. דירוג האשראי יאותת לבנקים ולחברות האשראי אם מדובר בלווה בסיכון נמוך שניתן לאשר לו הלוואות בקלות (ובריבית נוחה) או לווה בסיכון גבוה שיידרש לערבויות נוספות (וריבית גבוהה). מכאן שדירוג ה-D&B/BDI העסקי הוא נושא קריטי עבור עסקים וחברות רבות, כאשר מצב של BDI שלילי עלול לפגוע בתפקוד השוטף שלהם ולזרז את קריסתם.

מה אפשר לעשות כשיש D&B/BDI עסקי שלילי?

D&B/BDI שלילי או דירוג אשראי בעייתי אצל חברות דירוג בינלאומיות כמו דן אנד ברדסטריט או בי די איי, אינו בהכרח סוף פסוק. לעיתים ניתן לשנות את רוע הגזרה ולשפר את דירוג האשראי של חברה ואפילו למחוק D&B/BDI עסקי שלילי. אחת הדרכים הכי יעילות לעשות את זה היא באמצעות המחלקה הכלכלית של BackGround. חברת BackGround מתמחה בביצוע אנליזות חשבונאיות ובדיקות רקע, וההתנהלות המקצועית והמוניטין שלה משפרים את הסיכוי של העסק לשקם את תמונת ה-D&B/BDI שלו.

הטיפול מתחיל בבדיקת BDI ובדיקת האשראי של העסק. במסגרת בדיקת העומק ייבחנו אספקטים רבים בהתנהלות הפיננסית של העסק באמצעות בדיקות אשראי מקיפות, בדיקת משכונים וחובות, בחינת צ'קים שחזרו, פיגורים בתשלומים, חשבונות מוגבלים ולמעשה כל פקטור, כולל התנהלות ההנהלה. כאשר תמונת נתוני האשראי וחיווי האשראי תתבהר המומחים של BackGround מגבשים תוכנית הבראה פנימית ועם ההמלצות האלה הם פועלים מול הבי די איי או מול דן אנד ברדסטריט. הניסיון המצטבר מראה כי בהרבה מאוד מקרים השירות שמספקת BackGround בייעוץ בי די איי לעסקים מוביל לשיפור ושינוי בדירוג האשראי השלילי של העסק או החברה ובכך משפר את דו"ח האשראי ובכך נותן אפשרות לקבל הלוואות ומסגרות גדולות יותר.

המטרה בתהליך השיפור אותו עושה BackGround היא לאפשר לחברה לעבוד אל מול גופים גדולים יותר ובאשראיים המקסימלים.

צור קשר עוד היום לקבלת ייעוץ ופרטים נוספים: 03-9666518

פנו אלינו!
חייג עכשיו!