שוכר דירה
בדיקות-רקע-לשוכרים

3 נורות אזהרה אצל שוכרים- למה אתם חייבים להריץ בדיקת רקע על שוכרים

בין אם אתם שוקלים להשכיר את הנכס שלכם לתקופה ארוכה או קצרה- ישנה משמעות עמוקה בעלת השלכות רבות – למי יהיה אותו הדייר בנכס.

כאשר הדייר הנמצא בדירה שלכם הינו דייר טוב, לא תרגישו בנוכחותו כמעט. אך במידה ואתם משכירים את הנכס שלכם לאדם הלא נכון אפילו תקופת מגורים קצרה יכולה להיות עם פוטנציאל להשלכות מרחיקות לכת וקשות שיעלו לכם זמן, אנרגיה וכסף רב.
דיירים שמסרבים להתפנות, דיירים שפוגעים ביחסי השכנות שלהם, דיירים המסרבים לשלם שכר דירה, דיירים המסרבים להתפנות וכמובן דיירים שעושים נזק לדירה הינם יותר מרק מקרים שכיחים, אלא תופעה ההולכת וגדלה, בעיקר עקב תקופת הקורונה.

אספנו במיוחד עבורכם שלושה דגלים אדומים שאמורים להבהיר לכם שאתם חייבים לעשות בדיקת רקע על השוכרים:

  1. הם רוצים לשלם את כל הסכום מראש- נכון, תשלום של כל הסכום מראש יכול לחסוך לכם זמן וכאב ראש רב על גביית התשלום, אך זה גם יכול להעיד על הסתבכויות עם החוק או גופים פיננסים שונים. על כן במקרה כזה מומלץ להריץ בדיקת רקע על אותו אדם ולוודא כי אין לו הסתבכויות שונות עם גופים שונים, וכמו כן שהוא לא נמצא בחובות פיננסים שונים.
  2. הם עברו מעיר רחוקה- מעבר מעיר רחוקה גם הוא יכול לשמש כנורת אזהרה. כמעט כל אחד בחייו בישראל יעבור מעיר אחת לעיר אחרת, עם זאת מעבר חד בין איזורים שונים בארץ יכול להכווין על סיבה של חיים קודמים, יש להבין מדוע הם עזבו ושינו את מיקומם בצורה כזאת חדה ומה הוביל לכך. גם זה, יכול להכווין על הסתבכויות או סכסוכים עם אנשים וגורמים שונים שלא תרצו למשוך עם הדייר אל הנכס אותו אתם משכירים. על מנת להימנע ממצבים כאלו חשוב להריץ בדיקות רקע על מנת לראות האם לאותו דייר ישנם הסתבכויות שונות עם גופים שונים או עבר שהוא בעייתי.
  3. הם לא מעוניינים להעביר את החשבונות על שמם- תופעת ההתחזות היא תופעה שקיימת הרבה פעמים בעת השכרת דירה. במידה ואחד מהשוכרים אשר שוכר את הנכס שלכם הינו מתחזה- השם ומספר תעודת הזהות אותו הוא הציג לכם, כנראה לא רשום במערכת משרד הפנים ועל כן אין הוא יוכל להעביר את חשבונות הדירה על שמו, במקרה כזה ינסה השוכר להימנע מהעברת החשבונות על שמו וזאת על מנת ולא לחשוף את היותו מתחזה.

על כן, טרם חתימת חוזה ומתן מפתח חשוב להריץ בדיקת רקע על השוכר- וזאת על מנת לוודא כי האדם אשר הולך לשהות בנכס שלכם הינו אדם אמין, ללא הסתבכויות עם החוק או עם גופים שונים. בדיקת רקע

אחת יכולה להשרות לכם ביטחון ושקט נפשי הן לטווח הקצר ולטווח הארוך.

אנו בחברת BACKGROUND מתמחים בביצוע בדיקות רקע לשוכרים בניהם: בדיקת יכולת כלכלית, בדיקת עבר פלילי והסתבכויות עם גופים שונים.

נשמח שתצרו קשר עוד היום,
טל': 03-9666518
ההגנה 13 קומה 8 , ראשון לציון

contact us
Call Now!