BackGround - המרכז הישראלי לבדיקות רקע, מבחני אמינות ומהימנות בקבלה לעבודה

 

האם כל העובדים או המועמדים שלכם דוברי עברית בלבד? חברתנו מספקת בדיקות רקע ומהימנות גם בערבית, רוסית ואנגלית

ערך מוסף ויתרון גדול בביצוע בדיקות רקע ומהימנות הוא חיפוש ואיתור מידע ברשת בשפות שונות.
כידוע, בארצנו נעשה שימוש במספר שפות עיקריות, בהן: עברית, אנגלית, רוסית, ערבית.
בחברת BackGround ישנם עובדים המתמחים בכלל השפות הללו. חלק מהעובדים אף בעלי ידע ברמת שפת אם בשפות אלו.
בחברה עובדים יוצאי 8200, שב'כ ומערכת הביטחון בכלל, בעלי ידע המקביל לשפת אם בערבית, ותק רב שנים באיסוף מידע רשתי, היכרות מיטבית עם המנטליות הערבית-ישראלית והפלסטינית ועם השימוש ברשת בכלל וברשתות חברתיות בפרט, במגזרים הללו.
כמו כן בחברה עובד בעל שפת אם רוסית וכן עובדים נוספים המתמחים באנגלית ובהקשר זה חשוב להדגיש כי חברתנו מספקת, למספר לקוחות, דוחות באנגלית (בהתאם לדרישתם).
היכרות מעמיקה עם שפה ומנטליות, בדגש על אלו הרוסית והערבית – הוא דבר שאינו נפוץ בד'כ בקרב חברות לבדיקות רקע

 

היבט חשוב מאד ואף קריטי בתחום מהימנות עובדים, הוא עריכת בדיקות מהימנות תקופתיות בארגון. וזהו שירות נוסף שמספקת חברת BackGround.
מדוע מדובר בהיבט חיוני?
מכיוון שמחזור חייו של עובד בארגון, באופן טבעי, מושפע משינויים שחלים אצלו כבן אדם. דוגמת שינויים ב: סטטוס משפחתי; מצב כלכלי; מצב בריאותי; חברה שסובבת את העובד; אירועים בעלי היבט משפטי/חוקי/פלילי ועוד...
בדיקת מהימנות תקופתית – שמומלצת לביצוע אחת לשנתיים – יכולה לאתר

 

בדיקות הרקע ואימות נתונים כלכליים, פליליים ואישיים הינם השלבים הראשונים בלבד בבחינת מהימנותו של אדם. השלב הבא בתהליך הוא אינטגרצייה בין כלל המידע שהתקבל וגיבוש תמונה ראשונית.
עם זאת, תהליך אישור המהימנות אינו יכול להתבסס אך ורק על מאגרי מידע ברשת ומידע פומבי ככלל, שכן, אופיו של מידע פומבי, הוא כזה שלעתים ניתן לשלוט עליו (בחירה לפרסם אותו או לא לפרסם). לפיכך, בכדי להגיע למידע נוסף אודות מהימנות האדם יש צורך לערוך בדיקות נוספות אודותיו.
במסגרת השירות המעמיק והמקיף שמספקת חברת
Background מבוצעים גם מבחני אמינות לנבדק, שמספקים אינדיקצייה באשר לאמיתות המידע האישי עליו מעיד הנבדק.
זאת ועוד,

בדיקות מהימנות - חשיבות ובסיס להתקשרות עסקית

מהימנות עובדים היא הבסיס לעבודתו התקינה של כל ארגון, חברה ובית עסק. זוהי נישה ייחודית בתחום מהימנות אנשים ככלל, שכן, מהימנות בסיסית בין אנשים מהווה את הבסיס להתקשרות כלשהי ביניהם. על אחת כמה וכמה התקשרות עסקית או אחרת שמניבה רווח מכל סוג שהוא.
על בסיס עיקרון זה, חברתנו
 מספקת שירות מקיף מקצועי ומעמיק שנועד לוודא את מהימנות העובד/האדם

החברה מספקת שירותי מהימנות עבור מועמדים לעבודה, עובדים פעילים, שוכרי דירות ונוספים.
שירותי
BackGround כוללים מגוון פעולות שנועדו לוודא את מהימנות האדם אתו ברצונכם לעבוד, לערוך עסקה או התקשרות כלשהי.
כאמור, החברה עורכת בדיקות רקע אודות מועמדים לתעסוקה, שוכרי דירות ואחרים.

בקגראונד החברה המובילה בישראל

יתרונות בדיקות רקע למועמדים ולעובדים בחברת BackGround

 

כשרוצים לגייס מועמדים לתפקידים בכירים ולתפקידים זוטרים בחברות שונות, אתם בטח מעוניינים למצוא את המועמדים המתאימים ביותר. מניסיוננו ההנחות הרווחות- שראיון עם מנהלת משאבי אנוש, בדיקה בלינקדין של המועמד, שיחה או שתיים עם ממליצים וטופס קורות החיים בו צוינו ציונים גבוהים בתואר יספיקו כדי להחליט האם הוא מתאים לתפקיד וכמו כן להחליט האם הוא בעל עבר בעייתי אשר עלול לגרום לבעיות חמורות בהעסקתו ולגרום לנזק חמור לעסק- נמצאו כלא נכונות במרבית הפעמים!

בדיקות רקע למועמדים

במהלך בחינת מועמדות של עובד לעבודה, האם אתם לוקחים בחשבון את הדברים הבאים - האם למועמד שאתם בודקים יש רקע פלילי? האם הם נמצאים במהלך הליך משפטי או שהם כרגע מעורבים בהליך פשיטת רגל ?

אלו שאלות חשובות מאוד שעשויות להשפיע על ההליך לקבלה לעבודה ובמידה והן לא נבדקות בזמן הן עלולות לגרום לנזק חמור מאוד לעסק.                          

לפני ביצוע עסקה משמעותית אל מול השוכר הפוטנציאלי, עלינו להיות זהירים ביותר ולהכיר בקיומם של סיכונים שעלולים לעלות לנו כסף רב.

מטרתו של תהליך בדיקת השוכר היא לאתר סיכונים אלו בטרם ביצוע העסקה, ולבדוק האם ביכולתנו לסמוך על השוכר הפוטנציאלי ולהפקיד בידו את הנכס שלנו.

הבדיקה בוחנת מספר פרמטרים שונים כדוגמת פרטיו האישיים ומצבו הכלכלי, ונעשית באופן דיסקרטי לחלוטין כדי להבטיח את התוצאות הרצויות, שאליהן מעוניינים להגיע.

אנו בחברת BackGround בעלי נסיון של 5 שנים ומכירים את התחום היטב. אנו נדע להגיע לכל פיסת מידע הרלוונטית לבדיקה ולאחר מכן, לנתח את הממצאים ולספק לכם את המידע שלו אתם זקוקים כדי שתוכלו לסגור את העסקה מול השוכר בראש שקט וללא חששות.

צור קשר עוד היום לקבלת ייעוץ ופרטים נוספים – 03-9666518.

אמנם מרבית בעלי העסקים שואפים לקיים סטנדרטים גבוהים בשמירה על יציבות וביטחון העסק שלהם, אך רבים מוצאים עצמם מתפשרים ו-"מעגלים פינות" כשזה מגיע לגיוס עובדים חדשים לשורותיהם, ברוב המקרים, לאור משאבים מוגבלים.

נוסף לכך, מגבלת זמן והצורך בגיוס כוח אדם במהירות, מביאה מעסיקים רבים לבצע החלטה אימפולסיבית ושאינה מבוססת דיה, באשר לקבלת מועמד חדש לעבודה.

בתור בעל עסק, עלייך להכיר את הסיכונים הפוטנציאליים החבויים בקבלת עובדים חדשים וחשיפתם למידע עסקי רגיש וחסוי.

ביצוע בדיקות רקע על מועמדים לעבודה הוכחה להיות דרך יעילה ובטוחה ולגלות ולמנוע בעיות פוטנציאליות שעלולות לאיים על ביטחון ויציבות העסק שלך.

אנו בחברת BackGround מספקים שירות מהיר, אמין ומקצועי בביצוע בדיקות רקע מקיפות ואיכותיות על מנת לאפשר לך לקבל החלטה מהירה ונכונה ביותר לעסק שלך בכל הנוגע לקבלת עובדים חדשים.

צור קשר עוד היום לקבלת ייעוץ ופרטים נוספים – 03-9666518.

בעולם המודרני המידע זמין לכולם תוך דקות בעזרת מאגרי מידע.

אך מה באמת חשוב לנו לבדוק?

מהו אשראי צרכני ומדוע הוא תהליך חובה בכל בדיקה של אדם לפני התקשרות?

לאחר מעבר של חוק אשראי צרכני בכנסת בשנת 2002 זכו 2 חברות בינלאומיות בהקמת מאגר מידע המכיל בתוכו לפי הוראות החוק את כל נתוני האשראי של אזרחי ישראל.