BackGround - המרכז הישראלי לבדיקות רקע, מבחני אמינות ומהימנות בקבלה לעבודה

 

בקגראונד החברה המובילה בישראל

יתרונות בדיקות רקע למועמדים ולעובדים בחברת BackGround

 

כשרוצים לגייס מועמדים לתפקידים בכירים ולתפקידים זוטרים בחברות שונות, אתם בטח מעוניינים למצוא את המועמדים המתאימים ביותר. מניסיוננו ההנחות הרווחות- שראיון עם מנהלת משאבי אנוש, בדיקה בלינקדין של המועמד, שיחה או שתיים עם ממליצים וטופס קורות החיים בו צוינו ציונים גבוהים בתואר יספיקו כדי להחליט האם הוא מתאים לתפקיד וכמו כן להחליט האם הוא בעל עבר בעייתי אשר עלול לגרום לבעיות חמורות בהעסקתו ולגרום לנזק חמור לעסק- נמצאו כלא נכונות במרבית הפעמים!

בדיקות רקע למועמדים

במהלך בחינת מועמדות של עובד לעבודה, האם אתם לוקחים בחשבון את הדברים הבאים - האם למועמד שאתם בודקים יש רקע פלילי? האם הם נמצאים במהלך הליך משפטי או שהם כרגע מעורבים בהליך פשיטת רגל ?

אלו שאלות חשובות מאוד שעשויות להשפיע על ההליך לקבלה לעבודה ובמידה והן לא נבדקות בזמן הן עלולות לגרום לנזק חמור מאוד לעסק.                          

לפני ביצוע עסקה משמעותית אל מול השוכר הפוטנציאלי, עלינו להיות זהירים ביותר ולהכיר בקיומם של סיכונים שעלולים לעלות לנו כסף רב.

מטרתו של תהליך בדיקת השוכר היא לאתר סיכונים אלו בטרם ביצוע העסקה, ולבדוק האם ביכולתנו לסמוך על השוכר הפוטנציאלי ולהפקיד בידו את הנכס שלנו.

הבדיקה בוחנת מספר פרמטרים שונים כדוגמת פרטיו האישיים ומצבו הכלכלי, ונעשית באופן דיסקרטי לחלוטין כדי להבטיח את התוצאות הרצויות, שאליהן מעוניינים להגיע.

אנו בחברת BackGround בעלי נסיון של 5 שנים ומכירים את התחום היטב. אנו נדע להגיע לכל פיסת מידע הרלוונטית לבדיקה ולאחר מכן, לנתח את הממצאים ולספק לכם את המידע שלו אתם זקוקים כדי שתוכלו לסגור את העסקה מול השוכר בראש שקט וללא חששות.

צור קשר עוד היום לקבלת ייעוץ ופרטים נוספים – 03-9666518.

אמנם מרבית בעלי העסקים שואפים לקיים סטנדרטים גבוהים בשמירה על יציבות וביטחון העסק שלהם, אך רבים מוצאים עצמם מתפשרים ו-"מעגלים פינות" כשזה מגיע לגיוס עובדים חדשים לשורותיהם, ברוב המקרים, לאור משאבים מוגבלים.

נוסף לכך, מגבלת זמן והצורך בגיוס כוח אדם במהירות, מביאה מעסיקים רבים לבצע החלטה אימפולסיבית ושאינה מבוססת דיה, באשר לקבלת מועמד חדש לעבודה.

בתור בעל עסק, עלייך להכיר את הסיכונים הפוטנציאליים החבויים בקבלת עובדים חדשים וחשיפתם למידע עסקי רגיש וחסוי.

ביצוע בדיקות רקע על מועמדים לעבודה הוכחה להיות דרך יעילה ובטוחה ולגלות ולמנוע בעיות פוטנציאליות שעלולות לאיים על ביטחון ויציבות העסק שלך.

אנו בחברת BackGround מספקים שירות מהיר, אמין ומקצועי בביצוע בדיקות רקע מקיפות ואיכותיות על מנת לאפשר לך לקבל החלטה מהירה ונכונה ביותר לעסק שלך בכל הנוגע לקבלת עובדים חדשים.

צור קשר עוד היום לקבלת ייעוץ ופרטים נוספים – 03-9666518.

בעולם המודרני המידע זמין לכולם תוך דקות בעזרת מאגרי מידע.

אך מה באמת חשוב לנו לבדוק?

מהו אשראי צרכני ומדוע הוא תהליך חובה בכל בדיקה של אדם לפני התקשרות?

לאחר מעבר של חוק אשראי צרכני בכנסת בשנת 2002 זכו 2 חברות בינלאומיות בהקמת מאגר מידע המכיל בתוכו לפי הוראות החוק את כל נתוני האשראי של אזרחי ישראל.

 

שוק השכירויות כיום הוא רווי ודינמי מאוד.

ניתן לראות כי השוכרים מנסים להשכיר דירות בכל מחיר גם תוך כדי זיוף מסמכים ונתונים.

חובה לעשות בדיקות אשראי צרכני ולהיעזר  מערכות BDI ודן אנד ברדסטריט על מנת להגיע לחקר האמת באופן חד ערכי לפי ת.ז.

כמו כן יש לבדוק את עברו המשפטי של השוכר הפוטנציאלי ול BACKGROUND יש את הכלים והמאגרים לכך.

על מנת לקבל תמונה רחבה ונכונה של האדם העומד מולכם חובה לבדוק אותו לפני.

אתם אף פעם לא יודעים מול מי אתם עומדים.

בעולם העכשווי בו יש הרבה מידע ברשת ניתן לבדוק ולאמת אותו ולשם כך חובה להיעזר במומחים.

אנו בBACKGROUND     

יכולים לתת לכם שירות כולל של בדיקת שכירויות קודמות במדרכים המתקדמות ביותר בתעשייה עבר אשראי משפטי ובידיאיי צרכני ועסקי על השוכר הפונציאלי

פנו אלינו עוד היום לייעוץ שאינו מחייב 072-2223389

אנחנו מניחים שגם לכם חשוב כמו לכל בעל נכס שהדירה שתשכירו תחזור אליכם במצבה הקיים ושלא יהיו פיגורים בשתשלום.

רוצים לקבל ביטחון שהדייר שייכנס יהיה ראוי ומתאים?

האם יצא לכם לשמוע על מקרים בהם דייר נכנס לנכס ויצר נזק לבעלי הדירה?

את רוב המקרים ניתן למנוע בבדיקה שאנו עורכים בחברתנו, זאת המומחיות שלנו.

ישנו שירות של הוצאה לפועל אשר נותן מידע לפי ת.ז בחינם על תיקים לכאורה בהוצאה לפועל מצאנו במחקר מקיף של כ100 בדיקות אשראי שהמידע שם לא מדויק ולא מקיף.

בדיקת תיקים בהוצאה לפועל עושים רק עם חברה שיש לה רשיון לכך ושהיא מאושרת על ידי משרד המשפטים כמו גם בדיקות האשראי הנסופות אותן אנו עושים.

אז פנו אלינו היום ותקבלו בתוך יום עסקים 1 דו''ח אשראי מלא!

072-2223389