בדיקת רקע
בדיקת-נאותות
מועמדים לעבודה
גיוס עובדים

תהליכי סינון העובדים בגופים פיננסים בעולם

לבנקים ולגופים פיננסיים בארצות הברית קיימת חובה מיוחדת לטיפול בגיוס עובדים בשל התקנות והצורך לשמור על כוח אדם שלקוחות יבטחו בו. גופים אלו צריכים להימנע מהעסקת האדם הלא נכון וכן מהצרות המשפטיות והפיננסיות היכולות לנבוע מהעסקתו של אדם כזה.
מבלי לנקוט בצעדים מתאימים כדי לדעת מיהו האדם אותו מתכוונים להעסיק קיימת כמעט וודאות סטטיסטית כי יועסק אדם בעל עבר פלילי לא מתאים, או רקע מזויף שיכול להוביל לאלימות במקום העבודה, תביעות בגין רשלנות, ובזבוז משאבים יקרי ערך.
כך, בארה"ב קיים חוק האוסר על המוסדות הפיננסיים במדינה להעסיק לעבודה מועמד שהורשע או הואשם בגין פשע של "חוסר יושר" או הפרת אמונים.

כאמור, בכפוף לחוק זה הבנקים והמוסדות הפיננסיים בארה"ב עלולים לקבל קנס בסך 1,000,000$ על העסקת אדם בעל עבר פלילי או רקע בעייתי.
לכן, גופים אלו מבצעים בדיקות רקע מקיפות לכלל עובדיהם הפוטנציאליים.
כחלק מהבדיקות אותם הם מבצעים, נכללות בין היתר גם בדיקות עבר משפטי ופלילי על מנת למנוע את העסקתם של עובדים המואשמים בגניבת זהות, הפרת אמונים, הונאה, סחיטה ו/או גניבה העלולים לגרום לנזקים חמורים ובלתי הפיכים.
מעבר לבדיקת העבר המשפטי והפלילי של אותם מועמדים, בדיקות הרקע מרחיקות לכת גם לממדים נוספים.
בבדיקות אלו מתבצע גם אימות הזהות של אותו מועמד וכן אימות פרטי קו"ח שמסר, על מנת לוודא כי המועמד לא מסר מידע מוטעה או מזויף לצורכי קבלתו לעבודה. כמו כן, במהלך הבדיקה מתבצע אימות השכלה, הכשרות מקצועיות ועבר תעסוקתי ואף בחלק מהמקרים אף מתבצעות בדיקות כלכליות חוקיות והיסטוריית אשראי, כדי ללמוד יותר על ההרגלים הפיננסיים של המועמדים.

אנו בחברת BackGround מבצעים את אותן בדיקות הרקע אשר מבצעים בבנקים הגדולים ביותר בארצות הברית! באמצעותנו תוכלו לבדוק בצורה המקיפה, הטובה והמקצועית ביותר את עובדיכם או המועמדים הפוטנציאליים שלכם, על מנת שתוכלו לדעת מול מי אתם באמת עומדים.
בתור מעסיקים חלה עליכם החובה לבדוק את עובדיכם על מנת לשמור על סביבת עבודה בטוחה ומוגנת ואף כדי למנוע נזקים בלתי הפיכים לחברה בעתיד!
אנו נבצע עבורכם את הבדיקות על הצד הטוב ביותר ובאמצעות הטכנולוגיה החדשה ביותר על מנת לשקף עבורכם את המציאות בצורה האמינה והברורה ביותר.

נשמח שתיצרו קשר עוד היום!
טל': 03-9666518
ההגנה 13 קומה 8 , ראשון לציון

פנו אלינו!
חייג עכשיו!