התאמה לעבודה
מועמדים לעבודה

קבלת מועמד לעבודה

לאחרונה גבר הביקוש והצורך בביצוע בדיקות רקע בעבור מועמדים לעבודה, שותפים פוטנציאליים ו/או שוכרי דירות אשר גיוסם או שותפות עם אחד מהם טומנת בחובה סכנות רבות. כך, גיוס של מועמד לא מתאים או שותפות עם אדם שמסר פרטים כוזבים אודותיו יכולים לגרום לנזקים בלתי הפיכים לחברה או לעסק שלעיתים אף קשים לשיקום.

כך, הוקמו מספר חברות המספקות שירותים מסוג זה. אולם, במרבית המקרים החברות הללו מוכרות במחיר מרקיע שחקים מידע המופיע במאגרים ממשלתיים הנגישים כשירות לציבור בסכום זעום ולעיתים אף בחינם. יש לציין אף כי מרבית המידע המופק בדו"ח על ידי אותן החברות נעשה בצורה אוטומטית מבלי התייחסות לפרטים הקטנים שברוב המקרים יכולים להיות אלה המכריעים ביותר. מעבר לכך, הפקת הדו"חות נעשית ללא חשיבה מעמיקה תוך כדי שימוש במאגרים שרובם אם לא כללם ציבוריים וכאלה שכל אדם ו/או אזרח יכול לגשת אליהם באופן פשוט ולא דורש מאמץ מיוחד. שכן, בהתבסס על מאגרים אלה בלבד הדו"ח המופק יכלול מידע חלקי בלבד שבמרבית הפעמים אינו נותן מענה מספק אודות סיכון קבלתו של המועמד לעבודה או קשר עסקי עם שותף פוטנציאלי.


אנו בחברת BackGround בשונה ממתחרינו עושים את בדיקות הרקע בצורה המקיפה והטובה ביותר תוך שימוש בטכנולוגיה החדישה ביותר ובמאגרים שונים בארץ ובחו"ל אשר אינם נגישים לציבור הרחב וזאת תוך מתן דגש ותשומת לב לפרטים המזעריים ביותר.
לכן, הדו"חות המופקים בחברת BackGround  אודות מועמדים לעבודה, שותפים פוטנציאליים ו/או שוכרי דירות יימסרו ללקוח ברמה המקצועית והטובה ביותר כך שתוכלו לדעת באמת מי עומד מולכם ובהתאם לכך לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר עבור העסק שלכם.
בכל הנוגע לביטחונכם בעבודה היעזרו במומחה!

נשמח שתצרו קשר עוד היום,
טל': 03-9666518
ההגנה 13 קומה 8 , ראשון לציון

פנו אלינו!
חייג עכשיו!