בדיקת רקע
קורונה

בדיקות רקע בתקופת הקורונה

בשנים האחרונות גבר הביקוש והמודעות לתחום בדיקות הרקע בין אם מדובר בבדיקות של מועמדים לעבודה, שוכרי דירה לפני מתן מפתח, בדיקה לפני התקשרות עסקית וכל בדיקה נוספת העולה על דעתכם.

בעידן שבו אתם שומעים לא פעם על מקרי התחזות, הונאות ומעילות אתם אף פעם לא תוכלו להיות בטוחים מול מי אתם עומדים או לאמוד את גודל הנזק שעלול להיגרם לכם מאדם כזה או אחר.
בדיקות הרקע מאפשרות לך לדעת בביטחון מלא אם לאדם שהנכם מעוניינים לבדוק יש תיקים פליליים בבית המשפט, תביעות אזרחיות, זיקה לחקירות ולמעצרים או מידע כלכלי חריג ושלילי.
בנוסף, הבדיקות בוחנות את ההיסטוריה התעסוקתית של המועמדים ואת אותנטיות המידע עליו הצהיר. בדיקות מקיפות כאלו מציפות פערים ומידע בעייתי עליו לא הצהיר המועמד ובכך מונעות העסקה או התקשרות לא נכונה.
כך, גם בתקופת הקורונה יש חשיבות מאין כמוה לבדיקות מסוג זה!
על אף תקופת הקורונה המאתגרת והלא פשוטה, הבעייתיות במשק ומצב חוסר הוודאות קיימת החובה לביצוע בדיקות רקע שכן בגל הפיטורים והיציאות לחל"ת המשתנה תמיד יהיו מועמדים שיעשו הכול על מנת להתקבל לעבודה, גם במחיר של זיוף קו"ח ואף זהות.
הקורונה אינה אומרת כי הנוכלים והרמאים יצאו גם הם לחופשה, לכן יש לנקוט בכל אמצעי זהירות על מנת להבטיח כי לא ייגרם לכם נזק בלתי הפיך הן כלכלי והן נפשי מעוגמת הנפש שתיגרם לכם.
חברת BackGround פועלת במקצועיות רבה על ידי צוות החוקרים המנוסה שלנו בעל ניסיון עתיר בתחום אשר יבצע עבורכם בדיקה מקיפה תוך שימוש במאות מאגרים בארץ ובעולם כדי לשקף עבורכם את התמונה המלאה שתוכל לסייע לכם לקבל החלטות שקולות ונכונות עבורכם ועבור ארגונכם.
כמו כן, חברתנו משתמשת בטכנולוגיה החדישה ביותר ותהיה עבורכם לכל שאלה, אף בפגישות ZOOM על מנת להבטיח עבורכם את המענה המיטבי ביותר לשביעות רצונכם.
הנוכלים לא יוצאים לחופשה בתקופת הקורונה!

נשמח שתצרו קשר עוד היום,
טל': 03-9666518
ההגנה 13 קומה 8 , ראשון לציון

פנו אלינו!
חייג עכשיו!