אמינות
בדיקת רקע

איך אפשר לבצע בדיקת מהימנות ולשמור על פרטיות המועמד

כשאתם מגייסים מועמד לעבודה אתם לא בהכרח יודעים מה באמת קרה לו במקומות עבודה אחרים, האם כל מה שהוא מספר לכם זאת האמת וכמו כן, האם באמת יש לו את הרקע והניסיון המקצועי במקצוע אליו אתם מגייסים.

בדיקת מהימנות אחת תוכל לעזור לכם לקבוע האם לאותו מועמד לעבודה אכן יש את המיומנויות הדרושות לעמוד בתפקיד אליו אתם מגייסים בצורה הטובה ביותר.

אך האם אפשר לבצע בדיקת רקע למועמדים או בדיקת מהימנות למועמדים מבלי לחלל את פרטיות המועמד לעבודה?
אספנו מספר נקודות במיוחד בשבילכם:

תודיעו מראש למועמד- בניגוד לדעה הציבורית רוב החברות הגדולות מבצעות בדיקות רקע על מועמדים, וזאת מתוך ההבנה כי עובד אחד יכול לבצע נזק גדול לחברה ולשמה הטוב. על כן, אותן חברות ברוב המקרים מציינים פנים מול פנים בעת הראיון או אפילו בכתיבת החוזה כי תתבצע בדיקת רקע ומהימנות על המועמד וזאת במטרה ולשמור על החברה מפני פגיעות עתידיות. מועמדים שאין להם מה להסתיר לרוב לא יתנגדו או יחששו שיבצעו עליהם בדיקות רקע או בדיקות מהימנות.

נכון, אתם לא חייבים לספר למועמד שאתם מבצעים עליו בדיקת רקע, אך עם זאת אתם כן יכולים לבקש את רשותו ולקבל את הסכמתו לבצע עליו בדיקת רקע בנקודות העיקריות שחשוב לכם לבדוק: בדיקת רקע משפטית, בדיקת הסתבכויות מול גופים מדיניים שונים, בדיקת אמינות וכמו כן בדיקת מהימנות.

דבר זה יעזור לכם גם להבין מול מי אתם נמצאים: סירוב לבדיקת רקע או בדיקה משפטית יכול להכווין או לרמוז על עבר בעייתי אותו מנסה המועמד להסתיר.
במידה ואותו מועמד מתנגד נחרצות לבדיקת רקע תוכלו לבצע בדיקת מהימנות וכמו כן מבחני מהימנות שיעזרו לכם לקבוע האם למועמד אכן יש את היכולות ואת הרקע המקצועי כדי למלא את דרישות התפקיד בצורה הטובה ביותר.

עם זאת, במידה  ואתם לא רוצים להודיע למועמד כי אתם מבצעים בדיקת רקע קיימת אפשרות לבדוק את הנושאים המינימליים ביותר שחשוב לכם לדעת עליו, תוך כדי שמירה מקסימלית על פרטיות המועמד.
תוכלו לצמצם ולהתאים את סוגי בדיקות הרקע למועמד לנושאים שחשובים לכם בתור חברה ועדיין שומרות בצורה האופטימלית ביותר על פרטיותו של המועמד.

אנו בחברת BACKGROUND מבצעים בדיקות רקע ומהימנות המותאמות בצורה מיוחדת לצרכים ולרצונות שלכם, כך שתוכלו לדעת בדיוק את מי אתם מקבלים לעבודה ולדעת שהעסק שלכם נמצא בידיים טובות.

נשמח שתצרו קשר עוד היום,
טל': 03-9666518
ההגנה 13 קומה 8 , ראשון לציון

פנו אלינו!
חייג עכשיו!