בדיקת רקע

בדיקת רקע לעובדים: על איזה דרג חשוב שתבצעו בדיקות רקע

עולם המתחזים התקדם מאוד בעזור האחרון, אנשים מזייפים ומשקרים על זהותם, ועולם העקיצות הפיננסי עולה לחדשות בתדירות יותר גדולה מתמיד. הם נמצאים בכל מקום: בטינדר, ברשתות החברתיות וחברות, והנזק שהם גורמים הוא עצום.

אז איך אפשר לדעת שאנחנו שומרים על העסק? בדיקת רקע למועמדים.

התשובה פשוטה- כל עובד אשר נכנס לעסק שלנו הוא בעל פוטנציאל לעזור לשפר ולקדם את העסק ובאותה מידה – להרוס את העסק. מקומות עבודה רבים מחזיקים במידע רגיש של לקוחות שבמידה והוא יצא החוצה התוצאה יכולה להיות הרסנית. כמו כן, כמעט כל חברה משלמת ועובדת עם ספקים חיצוניים וגופים פיננסים שונים, במידה ולא נוכל לסמוך על העובדים בחברתנו שינהלו את המידע הרגיש הזה ואת הכספים בצורה בטוחה, החברה תהיה חשופה לתביעה משפטית ולנזק לא קטן.

סוגי בדיקות רקע למועמדים לעבודה

במידה והחלטתם שאתם רוצים לשמור על סטנדרט גבוה בחברה שלכם יש מספר סוגים של בדיקות רקע אותם חשוב שתבצעו: הראשונה מבניהם היא בדיקת מתחזים- על מנת לוודא כי הקורות חיים אותם קיבלתם מאותו אדם הינם אמיתיים, כי לאותו מועמד יש את היכולות הנדרשות למשרה, וכמו כן כי הוא לא זייף את הנתונים הנדרשים על מנת לעבוד בחברתכם.
הדבר השני אותו חשוב שתבדקו הוא עברו של המועמד לעבודה: בדיקת רקע פלילי תשמור לא רק על השקט הנפשי שלכם בעבודה אלא גם על השקט הנפשי של שאר העובדים בחברה.

ככל שיש יותר עובדים תחת אותו מועמד לעבודה כך יותר חשוב שתבצעו בדיקת רקע לעובדים, זאת על מנת לצמצם את אחוז הסיכון עם אותו מועמד לעבודה ולאפשר לעובדים תחתיו לתרום לחברה בצורה המרבית בביטחון מלא.

בדיקות נוספות שתוכלו לבצע יהיו:

  1. בדיקת חובות כלכליים- אדם שנמצא בחובות פיננסים גדולים מהווה דגל אדום. במידה והוא נמצא במצוקה גדולה מספיק יכול להיות מצב בו הוא גונב כספים מהחברה, מה שמשאיר את בעלי החברה במצב בעייתי.
  2. בדיקת הסתבכות עם גופים מדיניים- הדבר האחרון שאתם רוצים לעשות בחברתכם הוא להביא אדם בעל עבר פלילי או לחלופין עבר מסובך, במידה ואותו מועמד לעבודה התסבך עם גופים שונים כגון: עיריות, צה"ל וכדומה, בדיקת רקע אחת תוכל להכווין על המצב הבעייתי.

אנו בחברת בקגראונד מתמחים בבדיקות רקע מעמיקות לשוכרים שיוכלו להבטיח את השקט הנפשי שלכם ואת הידיעה שהנכס שלכם בידיים טובות.

נשמח שתצרו קשר עוד היום,
טל': 03-9666518
ההגנה 13 קומה 8 , ראשון לציון

פנו אלינו!
חייג עכשיו!