בדיקת
בדיקת רקע
קבלנים
יזמים

בדיקת קבלן או יזם לפני התקשרות

בדיקת קבלן בניין או יזם לפני קניית דירה חדשה או השקעה בפרויקט תמ"א 38 חשובה מאין כמוה, שכן רכישת דירה מהווה את אחת ההחלטות המהותיות ביותר שאדם עושה בחייו.
בהתחשב בסכומים הכספיים הגבוהים ובחשיבות השקעה מאין זו הכרחי לבצע את כלל הבירורים לפני הרכישה.

כאשר מחליטים לרכוש דירה מקבלן, טוב ככל שיראה אין לבטוח בו מיד! למרבה הצער לא פעם אנו שומעים על מקרים בהם אנשים רכשו דירה מקבלן שאינו מקצועי, או גרוע מכך- פושט רגל או נמצא בחובות כלכליים כבדים.
התקשרות עם קבלן כזה תוביל לקריסה כלכלית של הקבלן עוד בטרם יבצע את הפרויקט ותותיר את קוניו לא רק ללא דירה, אלא גם מבלי שכספם יוחזר להם.

רוצים לוודא כי לרכישה שלכם יסודות עמידים ויציבים? בצעו בדיקה אודות הקבלן ו/או היזם אתו הנכם מעוניינים להתקשר בעזרת מומחה בהקדם. שכן, עלות בדיקה כזו בטלה בשישים לעומת הנזק הכלכלי הכבד אשר עלול להיגרם לכם באמצעות התקשרות עם הקבלן או היזם הלא נכון.

חשוב לערוך בדיקה ראשונית ומקדימה אודות אמינותו וחוסנו הכלכלי של הקבלן על מנת וודא כי הקבלן אכן יוכל לעמוד בהתחייבויותיו ואף לברר לגבי ההכשרה והניסיון המקצועי שלו. זכרו - בחירה של יזם או קבלן לא נכון עלולה לעלות לכם זמן וכסף רב.


בחינת ההתקשרות צריכה להתבצע על ידי מומחה בלבד והיא זו שתוכל לצמצם עבורכם בפירוש סיכוני הונאה וקשיים בעמידה של הקבלן בהתחייבויותיו ותמנע עיכובי בנייה ואובדן כספי.
בבדיקה שאנו מבצעים נברר עבורכם מיהו הקבלן או היזם שמבצע עבורכם את הפרויקט, את ניסיונו הקודם באם אכן קיים כזה, תביעות קודמות והרקע המשפטי שלו.
מעבר לכך, נברר את איתנותו הפיננסית שהכרחית מאין כמוה בפרויקטים מסוג זה: תביעות כנגד הקבלן בהוצאה לפועל, האם החזיר במועד את ההלוואות אותן נטל, פשיטות רגל קודמות (באם היו כאלה) וחובות שלא שולמו במועד. כל אלו ייתנו לכם מושג רחב אודות האדם מולו אתם עומדים ויסייעו לכם להחליט אם זהו הקבלן ו/או היזם אתו הנכם מעוניינים לבצע התקשרות.

התקשרות עם קבלן ו/או יזם לפני קניית דירה או השקעה יכולה לטמון בחובה סיכונים רבים שעם הסיוע המקצועי המתאים ניתנים למזעור.

נשמח שתיצרו קשר עוד היום!

טל': 03-9666518
ההגנה 13 קומה 8 , ראשון לציון

פנו אלינו!
חייג עכשיו!